Efektyvūs pratimai kaklui, normalizuojantys spaudimą ir atpalaiduojantys užspaudimus

Šie pratimai tikrai veikia.
Kompleksas padeda atpalaiduoti įsitempusius kaklo raumenis ir tokiu būdu normalizuoja kraujospūdį, šalina užspaudimus. Pakanka užsiimti 4-5 min per dieną. Geriau daryti pratimus ryte.

5 efektyvūs pratimai kaklui
1 pratimas – atsistoti tiesiai ir laisvai, nuleisti rankas, pečius pakelti aukštyn, tada vesti atgal, nuleisti, grįžti į pirminę padėtį, sukant ratus greitai. Viso atlikti 25 sukamuosius judesius.

2 pratimas – atsistoti taip pat ir daryti tą patį judesį, tačiau atbuline kryptimi: pečius nukreipti atgal, pakelti aukštyn, perkelti į priekį, grįžti į pirminę padėtį. Taip daryti 25 kartus.

3 pratimas – smarką nuleisti prie krūtinės, atpalaiduoti kaklą, pakelti galvą ir staigiu judesiu atmesti ją atgal. Taip daryti 12 kartų.

4 pratimas – smakrą nuleisti prie krūtinės, lengvai pasukti galvą kairėn, atmesti atgal, pasukti dešinėn, grįžti į pirminę padėtį. Ratas turi būti tolygus, be įtampos, tačiau su didele amplitude. Tą patį atlikti atbuline tvarka. Pakartoti 6 kartus į skirtingas puses.

5 pratimas -kūnas tiesiai, galvą smarkiai pasukti kairėn, grįžti į pirminę padėtį, pasukti dešinėn. Taip lėtai padaryti 10 kartų.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page