Neįtikėtina žmogaus, kurį išgelbėjo šuo, išgyvenimo istorija

Istorija žino nemažai pavyzdžių, kai šuo parodė tikras didvyrio savybes ir demonstravo ištikimybę bei meilę savo šeimininkui. Juk ne šiaip sau sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas.

Ir šiandieninis straipsnis eilinį kartą įrodo, kad šis tvirtinimas turi pelnytą teisę egzistuoti. Tai nutiko 2006 metais JAV. Herojais tapo Danielė Belendži, kuri yra bėgimo čempionė, ir jos šuo, vardu Tezas. Kiekvieną rytą jiedu pradėdavo nuo ilgų distancijų įveikimo. Danielė turėjo palaikyti gerą savo formą, o šuo su džiaugsmu jai padėdavo, palaikydamas kompaniją.

Šunį moteris pasiėmė iš prieglaudos ir, kiek jai buvo žinoma, jis turėjo kilmingo kraujo. Tezas kilo iš australų aviganio, todėl pagal savo prigimtį buvo pakankamai ištvermingas ir mėgo ilgus pasibėgiojimus.

Kartą šeimininkė su šunimi susiruošė bėgioti kanjonu, kuris randasi Moabo dykumoje, Jutos valstijoje. Maršrutas truko apie pusantros valandos. Kanjoną Danielė ir Tezas pasiekė mašina.

Susiruošusi bėgimui, moteris pastatė automobilį, jame palikdama ir telefoną. Kad pasimėgautų sportu gamtoje, ji pasiėmė tik vandens butelį ir porą energetinių batonėlių. Ir štai, valandą kilusi skardžiu, Danielė paslydo ir nusirito į pačią kalno papėdę. Risdamasi ji ne kartą susitrenkė į aštrius akmenis ir gavo daugybę traumų. Mergina net negalėjo pajudinti kojų. Persigandusi ji visiškai nežinojo, kaip išsikapstyti iš šios situacijos.

Laimei, su ja visą laiką buvo jos ištikimas šuo. Kelias paras Danielė ir Tezas praleido dykumoje. Tezas visą laiką blaškėsi aplink šeimininkę, o naktimis prisiglausdavo arčiau Danielės, kad ją sušildytų. Dieną šuo visgi palikdavo šeimininkę ir kažkur nubėgdavo.

Paaiškėjo, kad Tezas kelis kartus nubėgo toli iki pat kelio, bandydamas ieškoti pagalbos. Tačiau kelyje atsirandančios mašinos nekreipė dėmesį į susijaudinusį šunį. Laimei, merginos dingimą pastebėjo jos kaimynė, kuri ir kreipėsi į gelbėtojus. Po kurio laiko prie kanjono vienas policininkas aptiko paliktą automobilį, priklausiusį Danielei. Į šią vietą buvo pasiųsta gelbėtojų grupė.

Gelbėtojai patraukė taku ir jų paieškos galėjo užtrukti ilgam, jei ne Tezas. Pamatęs žmones, šuo nudžiugęs išbėgo jų pasitikti ir iškart atvedė į vietą, kur gulėjo jo šeimininkė. Galiausiai merginą rado ir suteikė jai būtiną medicininę pagalbą. Taip ištikimo šuns dėka Danielė išgyveno. O Tezas pasirodė kaip tikras herojus.

You cannot copy content of this page