Nepageidaujamas rudas katinas tapo savo šeimininkų berniuko apsaugininku

Rudas katinas vardu Laris buvo atstumtas savo šeimininkų. Bet kai jis savo naujuose namuose sutiko mažą berniuką vardu Abelis, tai pavirto jo gynėju ir geriausiu draugu.

Be katino gyvenimas nuobodus!

„Aš visada norėjau rudo katino, todėl, kai mano draugo veterinaras norėjo atsikratyti dvimečio Lario už tai, kad šis įlindo į jų spintą su produktais, aš nedvejodama priglaudžiau jį,“papasakojo Abelio mama Mišelė. „Žmonės visada man sakė, kokie nuostabūs yra rudi katinai, ir jis buvo būtent toks“.

„Laris buvo susižavėjęs Abeliu nuo tos minutės,kai mažylis atsirado namuose. Pirmosios Abelio šypsenos ir juokas buvo adresuoti Lariui. 9 mėnesių pirmas Abelio žodis buvo „Jari“. Kai mažylis verkia, katinas bėga pas jį, kad nuramintų. Abelis įsitikina, ar katinas yra šalia jo, kai pereina iš vieno kambario į kitą. Aš niekada negalėjau numanyti, kad katinas sugebės kentėti ir kentės tiek, kiek dabar kenčia Laris.

Mes turėjome daugelį puikių kačių, bet šis katinas tikrai ypatingas!“

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page