Nėščią kalę su lūžusia koja norėjo užmigdyti. O gera mergina atvyko į prieglaudą ir pasiėmė būtent ją

Rebeka Linč išvyko atostogauti su savo sutuoktiniu į Savaną, Džordžijos valstiją. Jau poilsio pabaigoje ji nusprendė padaryti neplanuotą sustojimą prieš grįžtant namo.

Dauguma žmonių sugaištų šį laiką pirkdami suvenyrus artimiesiems ir draugams, tačiau Rebeka norėjo parsivežti namo kažką svarbesnio…

Žinodama, kad Džordžijoje labai daug prieglaudų, mergina panoro išgelbėti šunį, kuriam to labiausiai reikia, ir parsivežti jį namo. Rebeka su vyru turėjo vietos mašinoje, todėl jie norėjo padėti gyvūnui.

Merginai pavyko sužinoti jaunos terjerės Lizi, kurią norėjo užmigdyti, istoriją. Pasirodo, kažkas atidavė nėščią kalę į prieglaudą, žinodami, kad jai gresia eutanazija.

Be to, mažylės koja buvo lūžusi, ir Rebeka suprato, kad šuo daugiau neturi kentėti! Sutuoktiniai pasirinko būtent šią prieglaudinukę, ir greitai ji jau važiavo jų mašinoje, įsitaisiusi ant antklodės, rūpestingai patiestos naujųjų šeimininkų ant galinės sėdynės.

Pirmąsias porą kelionės valandų Lizi truputį gėdijosi ir nervinosi, bet greitai atsipalaidavo ir snukučiu pasitrynė į Rebekos ranką. Ir čia nutiko tai, ko vyras su žmona niekaip nesitikėjo. Ar nuo to, kad kalė pasijuto saugi, ar tiesiog atėjo laikas, bet jai prasidėjo sąrėmiai!

Po 20 minučių į pasaulį atėjo pirmasis šuniukas! Rebeka atliko akušerės vaidmenį ir visaip padėjo kalytei nusiraminti ir įsitikinti, kad visi jos vaikučiai saugūs.

Kol sutuoktiniai spėjo pasiekti veterinarą, Lizi pagimdė jau tris šuniukus. Gydytojas ją apžiūrėjo ir pasakė, kad viskas tvarkoje. Ketvirtasis šuniukas gimė tiesiog veterinaro priimamajame, o dar du pakeliui namo.

Dabar mažoji šeima jaučiasi puikiai! Lizi ir mažyliai kelias dienas praleis pas veterinarą, o paskui grįš į Rebekos namus. Mergina užsiims šuniukų auklėjimu tol, kol jie ūgtelės, o paskui atiduos juos į geras rankas.

Lizi jaučia, kaip jai pasisekė ir atrodo supranta, kad Rebeka išgelbėjo ją nuo mirties. Ji visaip bando parodyti, kad labai dėkinga už antrą šansą.

You cannot copy content of this page