Pagrindinės priežastys, laikančios vyrą šeimoje

Šiuolaikinėje visuomenėje labai aštrus šeimos išsaugojimo klausimas. Kas trečia šeima kenčia nuo santuokinės neištikimybės. Pusė tų, kurie neapgaudinėja, susimąsto apie nukeliavimą į kairę, nors to ir nedaro. Jei tai būtų galima 100% nuslėpti, neištikimybės būtų daugiau. Šioje žiaurioje realybėje visgi yra ir laimingų, įsimylėjusių, ištikimų porų.

Visada įdomu, kodėl vyras, kuris pakankamai stabiliai mėgsta kitos moters dėmesį, visgi grįžta namo.

1. Nereikia prarasti stabilaus gyvenimo.

Santykių kūrimo su žmona metai daro ją vienintele, prieš kurią nereikia apsimetinėti. Tačiau naujų pojūčių eina pas kitą. Kam palikti sutvarkytą buitį, nusistovėjusį gyvenimo būdą, vaikus ir pradėti viską nuo nulio. Tačiau ir meilužę reikia aplankyti kelioms valandoms.

2. Pabėgimas nuo realybės.

Kodėl vyrai mano, kad turi teisę į poilsį nuo šeimos, ir ieško jo kitos moters glamonėse. Su ja jie jaučiasi jaunesni, azartiškesni, stipresni, tačiau palikti žmonos jie nesiruošia. Dažniausiai nejaučia savo kaltės, juk tai nerimta.

3. Meilė žmonai neišnyksta.

„Dažniausiai mes skaudiname tuos, kuriuos mylime“. Jausmai nedingo, tačiau aštrių pojūčių norisi.

4. Vaikai turi turėti pilnavertę šeimą.

Dauguma meilužių netaps oficialiomis žmonomis. Žmogus, žaidžiantis dviem frontais, visada ras priežastį neišeiti iš šeimos. Pagrindinė priežastis visada bus vaikai, iš pradžių jie maži, vėliau jiems sunkus periodas ir jiems reikia pilnavertės šeimos ir taip toliau. Kam jam prarasti šeimos komfortą ir aštrius susitikimų su meiluže pojūčius.

5. Skyrybos pernelyg varginantis reikalas.

Jie taip ilgai ėjo iki šeimos kūrimo ir nenori visko mesti. Į šeimos griuvimo procesą kišasi visi giminaičiai, draugai. Vaikai išgyvena stresą, pyksta ant tėvo, nenori bendrauti. Todėl vyras įsitikinęs, kad neturi teisės to daryti.

You cannot copy content of this page