Pakviečiau merginą į pasimatymą ir apsimečiau nepasiturinčiu. Pasakoju, kaip ji su manimi elgėsi

Noriu pradėti nuo to, kad aš ne milijonierius, bet ir ne vargšas. Viename pažinčių tinklapyje turiu anketą.

Maždaug 2 mėnesius aš susirašinėjau su viena mergina, kuriai 35 metai. Pavadinsiu ją Viktorija, nenoriu rašyti jos tikrojo vardo. Ir štai per praeitas išeigines mes nusprendėme susitikti.

Tiesą sakant, Viktorija man nelabai patiko kaip moteris. Graži, prisižiūrėjusi, įdomi bendravime, bet nebuvo ugnelės, kažko trūko. Tačiau matydamas, kad ji suinteresuota, visgi nusprendžiau pakviesti ją į pasimatymą.

Maniau, kad viskas bus kaip įprasta, nusivesiu į kavinę ar restoranėlį. Bet prieš pasimatymą atsitiktinai internete aptikau straipsnį apie moterį, kuri specialiai ilgą laiką bendrauja su vyrais, kad jie paskui dovanotų jai dovanas ir vedžiotųsi po restoranus.

Tada aš ir nusprendžiau apsimesti varguoliu ir atšaukiau rezervuotą staliuką.

Ir štai atėjo pasimatymo diena.

Aš parašiau jai , kad pasitiksiu prie metro.

Lauke tą dieną buvo gana vėsu ir drėgna. Viktorija manęs paklausė:

– Gal eikime į kavinę?

– Aš nieko prieš. Einam į McDonalds?

Kad jūs būtumėt matę, kaip ji į mane pažiūrėjo tuo momentu.

– Gal geriau į kitą vietą.

Tuo metu man norėjosi baigti savo eksperimentą, juk man buvo labai gėda, kad aš „negaliu“ nusivesti tokios gražios merginos į normalią vietą. Bet vietoj to aš pasakiau:

– Aš turiu mažai pinigų.

– Nepergyvenk, aš sumokėsiu.

Mane jos žodžiai šokiravo. Nejaugi Viktorija nusprendė pati pasisodinti mane ant sprando.

Aš atsakiau teigiamai ir mes pasukome į restoraną. Už kokią sumą mes pasėdėjome, aš nemačiau, bet paskaičiavau, kad išėjo apie 50 eurų.

Kaip priklauso, ji paliko arbatpinigių oficiantui. Man pasidarė dar labiau gėda, bet nusprendžiau kol kas neišeiti iš vaidmens.

Po restorano mes atsisveikinome ir išsivažinėjome po namus. Viktorija išsikvietė taksi, o aš nusileidau į metro.

Po to, kai aš grįžau namo, nusprendžiau iškart jai parašyti, bet pamačiau, kad ji mane aplenkė ir mane tai labai nustebino:

„Aš puikiai praleidau laiką. Tu man labai patikai, todėl aš ne prieš susitikti dažniau“.

Aš buvau apstulbęs, šokiruotas ir sutrikęs! Aš nusprendžiau, kad ji iškart dings po to, kai pati apmokėjo sąskaitą. Kaip tai suprasti? Graži ir prisižiūrėjusi moteris susitikinės su žmogumi, kuris negali lygiuotis su ja finansiškai?

Aš jos paklausiau, ar ji nori pratęsti bendravimą su manimi, jei aš neturiu pinigų. Štai ką ji į tai atsakė:

– Vyrams nepatinka, kai moterys žvilgčioja į jų piniginę. Jie nori , kad juos mylėtų tokius, kokie jie yra – plikus, pilvotus ir tuščia pinigine.

Mano manymu, vyras niekada neatkreips dėmesio į moterį, kurios galva purvina, neskustos kojos arba ji sveria virš 100 kg. Užtai pats nori, kad jį mylėtų su visais trūkumais.

You cannot copy content of this page