Pamatęs savo naujagimę dukterį, tėvas paliko šeimą…

Pamatęs savo naujagimę dukterį, tėvas paliko šeimą. Bet kai mergaitė užaugo, nutiko stebuklas!

Ši moksleivė iš nugaros atrodė paprasta mergaitė – sijonėlis, bateliai ir ilgi plaukai. Bet užtekdavo jai atsisukti…

Prieš 25 metus Irina Neženceva pagimdė dukterį.

Kai tėvas pamatė savo vaiką, jis paliko šeimą. Viskas todėl, kad naujagimės veide buvo gilios raukšlės. Mažylė seno tiesiog valandomis ir vyras nepanoro su tuo gyventi. Medikai sakė, kad tai progerija ir kad Katia išgyvens ne daugiau metų.

Irina nenuleido rankų ir nusprendė, kas bebūtų, padovanoti savo dukrai laimingą vaikystę. Juk niekas nežinojo, kuri diena Katiai taps paskutinė…

Tačiau mergaitė nežinojo medikų prognozių ir ramiai sau augo, nesiskųsdama savijauta ir sveikata. Tik kandžios pastabos ir pravardžiavimai „bobute“ vertė Katią verkti.

Kai atėjo metas eiti į mokyklą, Katia galutinai įsitikino, kad ji ne tokia, kaip visi. „Aš nuolat klausinėjau savęs, už ką man visa tai, tačiau atsakymo neradau“,- dalijasi moteris. „Tada aš nusprendžiau užkariauti visus ne išvaizda, o protu, gerumu ir žavesiu. Juk svarbiausia kiekviename žmoguje – tai siela“.

Ir jai tai pavyko! Mergaitė rado gerų draugų, kurie niekada jos nenuskriaudė. Gyvybingoji Katia tapo suaugusia mergina ir, žinoma, ėmė svajoti apie meilę, šeimą ir vaikus.

Susitikimas su būsimu vyru nutiko kaip pasakoje. Vyriškis paprasčiausiai suklydo rinkdamas numerį. Ir likimas juos suvedė! Po vestuvių Katia pastojo ir nors skeptikai netikėjo, kad ji galės pagimdyti normalų vaiką, Katia ir Denisas tapo absoliučiai sveiko berniuko tėvais.

Liga neprogresuoja, taigi, jauna mama jaučiasi puikiai. Dabar ji turi mylintį vyrą ir sūnų – ko daugiau reikia moteriai?

You cannot copy content of this page