Ekonomiška žmona išsiuntė vyrą atgal į parduotuvę grąžinti sulčių, nupirktų ne „pagal akciją“. O vyras ėmė ir laimėjo 315 milijonų dolerių!

Anekdotinė situacija su laimingu finalu neseniai nutiko Amerikoje, Naujajame Džersyje, kur 55 metų imigrantas laimėjo aukso puodą didelėje loterijoje, nors iš pradžių net neplanavo žaisti.

Kažkas pamatys tame neįtikėtiną sėkmę, kiti tiesiog susiklosčiusias aplinkybes, o štai mes manome – viskas susiję!

Todėl šioje istorijoje svarbu viskas – šykšti žmona, vienas doleris, tėvas-nevykėlis ir apelsinų sulčių pakuotė.

Tajebas Suamis kilęs iš Afrikos, jis imigrantas,tačiau griežtai atsisakė viešinti detales. Svarbiausia, kad jis jau ne pirmus metus gyvena JAV, seniai turi šeimą ir augina vaikus.

Neseniai jauniausiai dukrai reikėjo stoti į koledžą ir kad apmokėtų šį malonumą, Tajebas eilinį kartą užstatė savo namą. Pinigų šeimoje buvo katastrofiškai mažai, todėl vyras net nedrįso prieštarauti, kai žmona jį apibarė.

Šit kaip, nupirko apelsinų sultis net už 5 dolerius, kai kaimyninėje parduotuvėje nuolaidos ir galima nupirkti dvigubai pigiau! Ar čia aš turiu visas akcijas sekti ir taupyti kiekvieną centą?

Tropicana Orange Juice


Išsireikšdamas žodžiais iš multfilmo „Jei pasiuntė tai pasiuntė“ – Tajebas nusivylęs pasuko atgal į parduotuvę grąžinti nelemtosios sulčių pakuotės. Kai jis atgavo savo 5 dolerius, jo žvilgsnis užkliuvo už ryškios ir didelės Powerball loterijos reklamos.

Aukso puodas buvo daugiau nei 300 milijonų dolerių! Ir Tajebas, iš dalies intuityviai, iš dalies norėdamas atkeršyti žmonai, įgyti pasitikėjimo savimi, ėmė ir nupirko du bilietus. Išmainė sultis ir vyrišką išdidumą į įsivaizduojamą šansą.

Pirmasis bilietas pasirodė tuščias, o štai antras…Tajebas prisimena, kokia kvaila veido išraiška buvo pas tarnautoją, kuris patikrino duomenis ir paaiškėjo, kad bilietas laimingas. Tai apstulbino ir jį patį, vyriškis 2 valandas negalėjo sėsti už vairo, taip jam drebėjo rankos iš jaudulio. Jis grįžo namo ir į žmonos priekaištą, ko taip ilgai, tiesiog ištiesė jai bilietą. 315 milijonų!

Į rankas, išskaičiavus visus mokesčius, jis gaus tik 182 milijonus, šeima nusprendė atsisakyti reguliarių išmokų ir pasiimti viską iškart. Tai nutinka tik kartą gyvenime ir negalima praleisti progos.

Dabar užteks ir koledžui, ir naujam namui, ir padėti giminėms. O dar Tajebas prisipažįsta, kad netikėtai pamėgo apelsinų sultis.

You cannot copy content of this page