Paralyžiuota mergina nepasidavė, kai ją paliko mylimasis

Prieš 8 metus 26-erių britė Lena Makalister pateko į autokatastrofą, po kurios merginai neliko šansų atsistoti ant kojų. Lena nusprendė nepasiduoti ir dabar daro modelio karjerą.

Lena nesuvaldė automobilio ir įsirėžė į atitvarą. Kai tik mergina išlipo iš mašinos, ją nutrenkė sunkvežimis.

Sekančius 10 mėnesių Lena praleido ligoninėje, merginos gyvybę pavyko išgelbėti, bet ji liko prikaustyta prie neįgaliojo vežimėlio. Tačiau buvęs Lenos vaikinas nepalaikė jos po avarijos.

Lena Makalister:

– Jis pasakė, kad aš tik pusė merginos, kuri buvo iki avarijos. Tai smarkiai mane palaužė, ir aš net nustojau dažytis ir rengtis kaip mergina.
Greitai Lena nusprendė, kad neįgalumas negali sutrukdyti jai gyventi pilnavertį gyvenimą. Tada ji sudalyvavo grožio konkurse, kad įrodytų, jog „negalia gali būti patraukli, randai gražūs, o gyvenimas nesibaigia“.

Lena Makalister:

– Man prireikė daug laiko, kad vėl tapčiau savimi, priimčiau randus ir negalią, tačiau dabar aš myliu gyvenimą taip pat stipriai, kaip ir iki tol, kol netekau galimybės vaikščioti.

Dabar Lena daro modelio karjerą padedant organizacijai „Models of Diversity“, kuri pasisako už įvairovę mados ir grožio industrijoje. Lena nori įrodyti visiems, kas pateko į sunkią situaciją, kad negalima leisti aplinkiniams išvesti tavęs iš pasirinkto kelio ir kad negalia – tai ne gyvenimo pabaiga.

You cannot copy content of this page