Vyras nunešė į policiją raštelį, kuris buvo pritvirtintas prie mašinos

„Lexus“savininkas labai išsigando, ant priekinio mašinos stiklo radęs raštelį.

Vyras paėmė šį laišką ir iškart nubėgo į artimiausią policijos poskyrį. Kai policijos pareigūnai perskaitė turinį, vos nenugriuvo nuo kėdžių:

„Mielas drauge!
Jūsų automobilis Lexus, kurio numeris HNM309, randasi stovėjimo aikštėje šalia namo Vokiečių g.11.

Kiekvieną naktį šio namo gyventojai priversti po kelias valandas klausytis įvairiausių melodijų, kurias skleidžia jūsų automobilio signalizacija. Per tą laiką jūs nė karto nesiteikėte nuotoliniu būdu ar tiesiogiai išjungti pavojaus signalo, turėdami galimybę tai padaryti. Tačiau po jūsų naktinių orgijų jūs visiškai nesugebate pabusti ir išjungti savo „sirenos“.

Aš jūsų labai prašau: pagarbiau elkitės su žmonėmis, gyvenančiais šalia ir ateityje stenkitės kontroliuoti garsus, kuriuos skleidžia jūsų nauja puiki mašina.

Aš primygtinai rekomenduoju jums artimiausiomis dienomis laiku atjungti melagingus pavojaus signalus, kuriuos skleidžia jūsų automobilio apsaugos sistema, esant menkiausiems pašaliniams garsams, tokiems kaip: automobilio pravažiavimas šia aikštele, šunų lojimas, trumpalaikis signalizacijos suveikimas kaimyniniame automobilyje ir pan.

Tokiu atveju, jei jūs nepatenkinsite mano prašymo artimiausiu metu (2 dienos) ir ignoruosite pavojaus signalo atjungimą 10 minučių bėgyje, prabangią jūsų mašiną ištiks tolesnė lemtis:

Iš pradžių šlifuotu grąžtu aš beveik be garso išdaušiu vairuotojo durelių stiklą, pateksiu į saloną ir nuspausiu kapoto atidarymo mygtuką. Jei signalizacija neduos komandos spynelės atblokavimui, tai aš laužtuvo pagalba truputį pakelsiu kapotą ir pro susidariusį 2 cm plyšį hidraulinėmis žirklėmis perkirpsiu kapoto spynelės blokavimo mazgą ir išlaušiu velniop plastikinę jūsų kvailos signalizacijos „sireną“.

Paskui ištrauksiu užvedimo laidus ir įdėsiu savo laidų „vorą“ su impulsų paskirstymo procesoriumi. Iš paskos „sirenai“ lėks ir perkąstos vairo bei pedalų spynelės. Paskui prie kuro įpurškimo sistemos prijungsiu šlangą nuo iš anksto pasiruošto 5 l benzino kanistro, numesiu ją tiesiai po kapotu. Ten pat nutiesiu laidus, kad apeičiau elektros sistemą.

Po minutės hidrospaustuvais perspausiu „Multi-Locko“ spynelę pavarų dėžėje ir paleisiu variklį. Per 2 minutes ir 20 sekundžių aš paliksiu aikštelę jūsų Lexusu. Po savaitės nesėkmingų paieškų, kai nusės imobilaizerio maitinimas nusės, aš ištrauksiu iš upės nuošalioje vietoje paskandintą jūsų mašiną, rasiu imobilaizerį ir atliksiu jai profilaktiką išsinuomotame garaže.

O dar po savaitės jūsų mašina pypsės nauja signalizacija jau pas kitą kvailį, tokį kaip jūs, kitame kieme, kitame mieste, kur, laimė, manęs tuo metu nebus…

Apmąstymams jums liko 2 dienos. Per tą laiką aš pasistengsiu pagerinti savo įgūdžius ir pasistengsiu nuvaryti jūsų mašiną per 53 sekundes, kaip ir tą „Linkolną“, kuris naktimis koncertuodavo po mamos buto langais…

Ačiū už supratingumą!“

You cannot copy content of this page