Paveldėti papuošalai. Sužinokite, ar verta nešioti močiutės auskarus

Daugelis turi begalę prietarų dėl to, griežtai atsisako nešioti papuošalus, pavyzdžiui, auskarus, kurie atiteko moteriai iš anytos, su kuria jos santykiai buvo ne per geriausi. Bet ar reikia pulti į paniką, ar visa tai mitas?

Kokia gi dama nemėgsta gražių juvelyrinių papuošalų su brangakmeniais, pavyzdžiui, smaragdais, deimantais, rubinais…

Paprastai moteris saugo visas savo brangenybes specialioje dėžutėje, kur yra skyreliai žiedams, apyrankėms, pirsingui. Neretai nutinka, kad iš artimų giminaičių, pavyzdžiui, mamos, močiutės, tetos kaip palikimas atitenka žiedai ar auskarai. Žinoma, atsisakyti tokios prabangos – kvaila, tuo labiau, juvelyrinis dirbinys, galimas daiktas, perduodamas iš kartos į kartą.

Daugelis turi begalę prietarų dėl to, griežtai atsisako nešioti papuošalus, pavyzdžiui, auskarus, kurie atiteko moteriai iš anytos, su kuria santykiai buvo ne per geriausi. Bet ar reikia pulti į paniką, ar visa tai mitas?

Žinoma, dalis tiesos tame yra. Kiekvienas gaminys, ypač juvelyrinis, kuris buvo naudojamas jo savininko, sukaupia tam tikrą energiją. Jei žmogus buvo geras, niekam nelinkėjo pikto ir blogo – jo juvelyrinis palikimas neturi jokios juodos energetikos ir tokias brangenybes galima absoliučiai ramiai nešioti, apie nieką negalvojant.

O jei palikėjas nenorėjo niekam nieko palikti, tuo labiau savo juvelyrinių papuošalų kolekcijos, pastoviai su visais pykosi, linkėjo blogo savo artimiesiems ir aplinkiniams, labai tikėtina, kad juvelyriniai dirbiniai taip eksploatuojami sukaupė savyje taip vadinamą nešvarią (juodą) energiją.

Jei jokiu būdu nesinori galvoti ir pergyventi dėl to – sėkmę ar nesėkmę atneš iš močiutės gautas žiedas – geriausia pirktis tik naujus aksesuarus, pagamintus iš aukso, platinos, sidabro. Šiuo metu parduotuvėse didžiulis prabangių papuošalų pasirinkimas ir už prieinamas kainas.

You cannot copy content of this page