Pažadinusi šeimininkus, katė išgelbėjo juos nuo apsinuodijimo smalkėmis

Tai nutiko Amerikoje, Floridos valstijoje. Ten augintinė tapo savo šeimininkų gelbėtoja, įspėjusi apie anglies monoksido nuotėkį.

Anglies monoksidas yra toksiška medžiaga, neturinti kvapo ir skonio. Ji susidaro degimo metu ir randama automobilių išmetamosiose dujose.

Sutuoktiniai Melas ir Megan tądien važiavo produktų. Grįžę namo ir pastatę automobilį garaže pamiršo išjungti variklį. Iš pradžių smalkės užpildė visą garažą, o paskui per ventiliaciją pateko į namą ir pasklido po visus kambarius.

Pora jau atsigulė miegoti ir jei ne katė Belė, ryte jie jau nebebūtų atsibudę.

Belė ėmė nervintis ir garsiai kniaukti, o paskui atėjo į miegamąjį, kuriame miegojo Melas ir Megan, ir toliau garsiai kniaukė. Pirmasis pabudo Melas ir kai suprato, kad kažkas ne taip, iškart pažadino žmoną.

Megan pažadinti buvo nelengva, kadangi ji jau spėjo apsinuodyti dujomis. Vėliau paaiškėjo, kad mašinos variklis išdirbo ne mažiau 8 valandų.
Melas papasakojo, kad jis neatkreipė dėmesio, jog variklis dirba, ir nepaspaudė reikiamo mygtuko.

Vyriškis iškart paskambino į gelbėjimo tarnybą. Atvykę gaisrininkai aptiko smalkių šaltinį garaže. Sutuoktinius išvežė į ligoninę.
Gaisrininkai pasakė, kad jiems atvykus vyras jau buvo prastos būklės.

Megan papasakojo, kad jos vyrui buvo žymiai blogiau, nei jai, jis buvo ties mirties riba, o ji buvo labai silpna.

Iki šiol abu jaučia raumenų silpnumą ir dėmesio sutrikimą, bet visa kita tvarkoje. Jie labai dėkingi katei už išgelbėjimą, o garaže pakabino plakatą, kad būtinai patikrintų, ar mašinos variklis išjungtas.

Belė nuo smalkių nenukentėjo.

You cannot copy content of this page