Pensininkas 15 metų pragyveno tvarte. Bet pasirodė, kad viduje 2 mln.eurų vertės vila

O tarp jūsų pažįstamų yra toks žmogus, kuris visada nešioja vienus ir tuos pačius rūbus, ilgus metus vaikšto su viena ir ta pačia rankine, su niekuo nebendrauja ir elgiasi gana keistai? Dauguma visą gyvenimą jį laiko nevykėliu, o likusieji įsitikinę, kad jis į kojines prikimšęs tiek pinigų, kad soti senatvė užtikrinta ne tik jam, bet ir jo vaikams.

Tačiau britas, apie kurį šiandien kalbėsime, galėtų gauti medalį. Jis vaidino varguolį ilgus 15 metų. Niekam net į galvą negalėjo ateiti, kad jis sukaupė milijoninį turtą. Kaip jam taip pavyko?

Alanas tvirtino, kad pinigų jam pakako tik pačių būtiniausių poreikių patenkinimui. Ką čia kalbėti apie būsto pirkimą. Vyriškis paskelbė bankrutuojantis ir apsigyveno tvarte.

Draugai nustojo su juo bendrauti. Ir tai dažnai nutinka žmonėms, kurie praranda savo finansinę padėtį visuomenėje. Tie, kuriuos jis laikė artimais draugais, dabar paprasčiausiai juokėsi iš jo.

Dabartinis jo būstas anksčiau buvo karvidė. Pinigų Alanui pakako tik pačiai pigiausiai apdailai. Remonto darbus jis darė savo rankomis. Stogas irgi buvo netinkamos naudoti būklės.

Apkalbos ir juokeliai iš kaimynų pusės jo visiškai nedomino. Jis su niekuo nebendravo, tik kartais išeidavo laukan. Rengėsi vyriškis labai kukliai. Visada vaikščiojo vienais ir tais pačiais marškiniais ir vienomis kelnėmis, lyg kitų drabužių jis ir neturėtų.

Alanas kasmet turėdavo ateiti į teismą, kad patvirtintų savo materialinę būklę ir jis visada ateidavo paskirtą dieną. Bet vieną kartą jis nepasirodė. Organai greitai sureagavo ir atvyko pas Alaną namo.

Policininkai greitai rado jo būstą, kuris tikrai iš išorės atrodė kaip tvartas.

Tačiau namo fasadas sukėlė žymiai geresnį įspūdį. Kai jų reikalavimu vyras atidarė duris, policininkai neteko žado nuo to, ką pamatė.


Jie išvydo didžiulius laiptus, kurie buvo užtiesti raudonu kilimu, apsiūtu auksiniais siūlais. Interjere buvo panaudotos tik brangiausios medienos rūšys.

Ant sienų kabojo žymių dailininkų paveikslų originalai, kurie kainuoja visą kapitalą.

Patalpoje stovėjo gražios statulos, o nuo lubų leidosi prabangūs šviestuvai.

Ir čia tik tai, kas buvo pastebima iš pirmo žvilgsnio.
Būstas talpino 6 miegamuosius, didelę biblioteką, kurioje buvo brangūs knygų egzemplioriai, treniruoklių salę, svečių kambarius.

Atsirado vietos ir baseinui, ir net šokių aikštelei.

Kam jam tai, visiškai nesuprantama. Galbūt jis, kad palengvintų vienatvę, rengė vakarėlius sau vienam?

Būstą puošė kolekcinės statulėlės, senoviniai baldai, brangios vazos. Bet ir tai buvo ne svarbiausia!

Vienas jo paveikslų slėpė slaptas duris, už kurių buvo didelis sodas, kur britas augino draudžiamus augalus pardavimui. Štai kokiu būdu jam pavyko sukaupti visą kapitalą.

Realizuodamas šiuos augalus, Alanas uždirbo 2 milijonus eurų ir slėpė savo veiklą 15 metų.

You cannot copy content of this page