Mergaitė tapo mama 13 metų. Kaip šiandien gyvena ji ir jos mažylė

Ilgą laiką Keili Sneit nesakė tėvams, kad ji ruošiasi tapti motina. Mergaitė labai bijojo tėvų reakcijos į tokią žinią. Tačiau papasakojusi mamai, Keili buvo nustebusi, kad mama apsidžiaugė ir pradėjo ruoštis anūkės gimimui.

Mokydamasi mokykloje, Keili Sneit buvo kritikuojama bendraklasių dėl gimdymo tokiame ankstyvame amžiuje. Bendraamžiai tvirtino, kad mergaitė nieko nepasieks gyvenime, neišlaikys egzaminų ir nebus laiminga.

Tačiau Keili pavyko baigti mokyklą ir sėkmingai išlaikyti egzaminus. Jauna mama neretai būdavo prislėgta, kadangi visi savame rate laikė ją nenormalia. Kaip tvirtina pati Keili, ją palaikė tėvai. Galima sakyti, jie yra priežastis to, kad jaunajai mamai viskas susitvarkė.

O dabar 16-metė mergaitė ruošiasi mokytis muzikiniame koledže. Ji norėjo atšvęsti mokyklos baigimą kartu su savo vaiku. Jauna mama nupirko gražų apdarą dukrai, kad visiems parodytų, jog vaikas Keili gyvenime – svarbiausias.

Tačiau pasiimti vaiką į išleistuves buvo uždrausta. Todėl dvimetė dukra ir Keili Sneit surengė fotosesiją ir parodė savo meilę bučiniais prieš kamerą.

You cannot copy content of this page