Pamatę savo naujagimes dukteris, tėvai atsisakė jas pasiimti iš gimdymo namų. Ir štai kaip susiklostė jų gyvenimas dabar…

Trys sesutės Meisi, Makeknzi ir Medlin gimė Kalifornijoje, pirmosios dvi iš jų pasirodė besančios Siamo dvynės, kas nutinka maždaug kartą iš 200000 gimdymų.

Gamtoje toks reiškinys vadinamas tripleksu. Trečiai mergaitei viskas buvo tvarkoje, tačiau trynukių tėvai, kentėję nuo priklausomybės narkotikams, iškart atsisakė vaikų.

Tačiau mažylės liko vienos neilgam – amerkiečiai Džefas ir Darla Harisonai pasiėmė mergaites į savo šeimą. Jie jau turėjo tris sūnus, tačiau pamanė, kad jiems užteks jėgų ir trynukėms. Mažylės persikėlė į fermą Ajovoje.

Kai mergaitėms sukako 9 mėnesiai, Harisonai nusprendė, kad mergaitės turi gyventi įprastą gyvenimą. Gydytojams prireikė beveik 24 val, kad atliktų šią labai sudėtingą operaciją, bet galiausiai mažyles pavyko atskirti.

To pasekoje pas kiekvieną iš dviejų mergaičių liko po vieną koją, tačiau šiuolaikinio protezavimo dėka jos gali vaikščioti savarankiškai. Tai būtent tas atvejis, kai iš dviejų blogybių renkamasi mažesnė.

Praėjus dviem metams po operacijos jos oficialiai tapo Harison.

– Kai tu augini vaikus, kurie turi kokių nors susirgimų, – sako Linda Kortis, agentūros, kuri formino mergaites į šeimą, bendrasteigėja,- tu žiūri į juos kaip į vaikus, kurie niekada neužaugs. Tu globosi juos visą gyvenimą, ir jie perims tokį elgesio modelį.

Bet tai ne apie šią šeimą, čia viskas visai kitaip, Harisonų šeimoje kiekvienas vaikas priimamas kaip atskiras visuomenės vienetas.

– Mes nebuvome įsitikinę, ko tikėtis, – sako Darla Harison, – bet tiesiog supratome, kad mergaitėms reikalingas kažkas, kas jas myli.

Mes jas įsimylėjome, kai tik pamatėme, o mūsų vaikinukai šokinėjo iš laimės, kai sužinojo, kad turės tris seseris.


Dabar mergaitėms po 18 metų. Kaip ir kiti paaugliai, jos pilnos gyvybės, energijos ir veržlumo.

You cannot copy content of this page