Plaukų laminavimas namų sąlygomis

Mes siūlome jums pasiruošti laminuojančią kaukę iš paprastų ingredientų, kurie yra kiekvienuose namuose.

Laminavimas želatina

Ingredientai:
– 1 valg.šaukštas maistinės želatinos granulių
– 3 valg.šaukštai karšto vandens
– 1 valg.šaukštas bet kokios kaukės ar balzamo plaukams

Paruošimas ir naudojimas:
1. Suberkite želatiną į stiklinį ar keraminį indą, užpilkite karštu vandeniu ( ne verdančiu) ir pamaišykite kol ištirps.

2. Įdėkite prie želatinos 1 valg.šaukštą įprastos plaukų kaukės ar balzamo. Šiame etape mišinį galima praturtinti vitaminu E ir A, kviečių gemalų aliejumi ir eteriniais aliejais.

3. Gautą mišinį užtepkite ant išplautų plaukų per visą ilgį, pradedant nuo galiukų. Stenkitės neliesti galvos odos maždaug per 5 cm, kad mišinys nepatektų ant galvos odos, kitaip jie bus riebūs ir sulipę.

4. Susukite plaukus į kuodą, užsidėkite dušo kepurėlę, polietileninį maišelį, rankšluostį ir laikas nuo laiko šildykite fenu. Palaikykite kaukę 30 min ir kruopščiai išplaukite šiltu vandeniu be šampūno.

5. Nusausinkite plaukus rankšluosčiu ir išdžiovinkite natūraliu būdu be feno. Jei jūs pasigaminote daugiau mišinio nei prireikė, perdėkite jį į talpą su dangteliu ir laikykite šaldytuve iki kito naudojimo. Šiuo atveju prieš naudojant ją reikia pašildyti.

Paprastai laminavimo efektas pastebimas po pirmo panaudojimo – plaukai įgauna sveiką spindesį ir padidėja apimtis. Darykite šią kaukę kartą per savaitę mėnesio bėgyje, kad sugrąžintumėte plaukams prižiūrėtą ir sveiką išvaizdą.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page