Po vyro laidotuvių pamačiau jo susirašinėjimą su meiluže

Mano šeimoje įvyko baisi tragedija. Mirė mano vyras. Jam buvo 62 metai. Likus pusmečiui iki to, jis susipažino su 16 metų jaunesne moterimi, vieniša, jų santykiai vystėsi greitai. Aš tuo metu viešėjau pas savo vaikus iš pirmos santuokos, kurie gyvena užsienyje.

Kai parskridau po 3,5 mėnesio, savo vyrui buvau jau nebereikalinga. Susvetimėjimas, šaltis. Aš negalėjau suprasti priežasties. Iki šiol su vyru gyvenome petys petin, meilėje, santarvėje. O čia…

Situacija darėsi vis sunkesnė. Buvo trumpas ir nemalonus pokalbis. Vyras pasakė, kad jis neturi meilužės, mes susitaikėme, o sekančią dieną aš užtikau jį kalbantis su ja. Po to aš jį išvariau. Jis vėl atvažiavo taikytis, bet aš pasakiau, kad savo sprendimo nekeisiu. Po 5 dienų vyrą ištiko ūmus insultas, 11 dienų komoje ir viskas…Žmogaus nėra.

Aš sužinojau visą vyro meilės istoriją, su visomis smulkmenomis. Ją papasakojo pati meilužė. Įmetė man į telefoną jų susirašinėjimo „skrinšotus“. Purvas, nuoskauda, pyktis, išdavystė. Dar nepraėjo 40 dienų, o aš negaliu apie nieką galvoti, tik apie jo neištikimybę.

Visi laimingi šeimyninio gyvenimo metai užbraukti. Suprantu, kad žmogui reikia atleisti, paleisti, nekalbėti nieko blogo…

O aš kol kas jaučiu tik nuoskaudą.

You cannot copy content of this page