Pora įsigijo 30 plastikinių lėlių, kurias laiko vaikais, ir puikuojasi jomis socialiniuose tinkluose

Sutuoktiniai Medlina ir Malačis Dreselai iš JAV lengvai gali pretenduoti į neįprasčiausios šeimos vardą. Esmė tame, kad ši pora turi 30 vaikų – tik štai mažyliai ne tikri, o …plastikiniai! Kas gi paskatino Medliną ir Malačį tapti plastikinių vaikučių tėvais, ir kaip gyvena tokia ekscentriška šeimynėlė?

Medlina ir Malačis laiko save „normaliais“ sutuoktiniais su puikiu humoro jausmu. Pasirodo, būtent noras pasijuokti iš klasikinių amerikietiškų šeimų privertė juos įsigyti plastikinius mažylius.

Iš pradžių tokių vaikučių buvo vos keletas, tačiau greitai jų skaičius išaugo iki 30. O ką, būti plastikinių lėlių tėvais nesunku – maitinti, maudyti ir keisti sauskelnių jiems nereikia. Tokie vaikai visada paradinės formos!

„Mes su Malačiu užsiimame senų lėlių kolekcionavimu ir restauravimu. Štai ir nusprendėme sukurti savo lėlių šeimyną“- sako Medlina.

Kai tik pas porelę atsirado plastikinių vaikučių, jie padarė linksmų šeimyninių nuotraukų ir nusiuntė savo draugams ir giminaičiams. Pastarieji buvo truputį išgąsdinti šiurpokų kadrų, tačiau ir jiems patiko Malačio ir Medlinos pokštas. Tuomet sutuoktiniai užsisakė dar kelias panašias fotosesijas.

Šviežias nuotraukas pora patalpino savo Instagrame. Jų sekėjų reakcija buvo nuspėjama – dauguma jų palaikė neįprastus tėvus bepročiais. Na o kiti teigė, kad šeima turi puikų humoro jausmą ir paprašė dar atvirukų su lėlytėmis.

„Žmonės sako, kad mums „ne visi namie“, tačiau mes paprasčiausiai linksminamės. Neverta žvelgti į visa tai taip rimtai“ – rašo Dreselai socialiniuose tinkluose.

You cannot copy content of this page