Prieš 4 metus vyras paliko Darją su 10 vaikais. Kaip susiklostė moters likimas

Niekas negalėjo nė pagalvoti, kad šioje šeimoje ne viskas gerai.

Darja ir jos sutuoktinis augino 10 vaikų. Tik 2 iš jų buvo įvaikinti, visi kiti – savi. Visa šeima gyveno nuosavame name, turėjo normalias stabilias pajamas.

Sutuoktiniai kartu pragyveno 16 metų. Visą tą laiką Darja nedirbo, užsiėmė vaikais ir buities reikalais.

Маrкas ir Darja negyveno prabangoje, tačiau visada stengėsi duoti vaikams geriausia. Mažyliai buvo tvarkingai aprengti, pamaitinti, turėjo daug žaislų. Bet staiga viskas pasikeitė!

Маrкas tiesiog pastatė savo žmoną prieš faktą, kad ruošiasi skirtis su ja. Jis pavargo nuo buities, tokios gausybės vaikų ir nori pagyventi sau. Darjai žemė išslydo iš po kojų. Ji neįsivaizdavo gyvenimo be sutuoktinio pagalbos. Tuo metu moteriai buvo jau 37 metai. Ji net neįsivaizdavo, kur gali eiti dirbti ir kur jai gauti pinigų, kad išlaikytų tokią didelę šeimą.

Bet paskui Darja suėmė save į rankas ir uždraudė sau nusiminti. Kurį laiką ji padirbo pardavėja. Paskui nusprendė savo hobį paversti pajamų šaltiniu. Dabar dieną moteris užsiėmė ūkiu ir vaikais, o naktį mezgė.

Po kurio laiko moteris nusprendė eiti dar toliau. Ji įkūrė kursus svajojantiems išmokti megzti. Jos pasiūlymas tapo toks paklausus, kad pas Darją važiavo mokytis megzti moterys iš visos apskrities.

Dabar praėjo 4 metai. Darja pati stebisi, kad sugebėjo nugalėti visus sunkumus, užgriuvusius ant jos išėjus vyrui. Labiausiai moteris bijojo, kad dėl pinigų stygiaus iš jos atims vaikus. Bet dabar jai nėra ko baimintis.

Darja turi nedidelę firmą, kuri užsiima megztų drabužių gamyba. Jos kursai funkcionuoja ir toliau, jie padeda įsisavinti mezgimo amatą visiems norintiems.

Buvusio sutuoktinio moteris stengiasi neprisiminti.

You cannot copy content of this page