Sužinojusi apie vyro neištikimybę, tyliai susirinkau daiktus ir išėjau. Tačiau negalėjau likti neatkeršijusi ir štai ką padariau išeidama…

Aš, kaip ir bet kokia kita moteris, labiausiai nepripažįstu ir nesuprantu neištikimybės.

Man tai baisiausia, ką gali padaryti partneris. Tai, kad vyras man neištikimas, aš supratau iškart. Marius visada buvo prastas konspiratorius. Jo elgesys iškart pasikeitė. Man labai norėjosi sužinoti, kas ta priešininkė. Visa tai netrukus paaiškėjo.

Kaimynė, bobutė iš mūsų aukšto, man paslaugiai papasakojo, kad Marija iš 5 aukšto pradėjo dažnai užeiti pas mus, kai manęs nėra.

Mano vyras dirba iš namų, o aš važinėju dirbti į biurą. Ir štai kai aš išvažiuoju, ta porelė susitinka. Nusprendžiau, kad palieku vyrą, tačiau ne be keršto.

Nieko vyrui nesakiau, nekėliau isterijų ir skandalų, o tiesiog tylutėliai susirinkau daiktus, kai jo nebuvo namie, susiruošiau ir išėjau. Bet prieš išeidama įtryniau lovą dilgėlėmis.

Po kelių valandų man paskambino vyras: „Tu ką, nusprendei mane palikti? Kas čia mūsų lovoje?“ Fone girdėjosi moters verksmas.

Tiesą sakant, niekada neišsiskyriau piktdžiuga, tačiau tuo momentu pajutau tikrą džiaugsmą.

Aš iškart pranešiau tam svetimautojui, kad duodu skyryboms, kad jis ruoštųsi. Ar gailiuosi savo poelgio? Žinoma, ne. Manau, jis to nusipelnė.

You cannot copy content of this page