Juos išskyrė 5-erių, bet praėjus daug metų jie vėl susitiko. Pasakiška jų gyvenimo istorija…

Vaikai dažnai mėgdžioja suaugusius, todėl neretai galima matyti, kaip ikimokyklinukai vadina vienas kitą jaunikiu ir nuotaka arba tvirtina, kad tarp jų meilė. Visa tai labai miela ir paprastai greitai praeina.

Bet kartais nutinka stulbinančių išimčių. Pavyzdžiui, štai istorija apie du vaikystės draugus, kurie įsigudrino iš tikrųjų įsimylėti.

Natali Krou užaugo Okaloje, Floridos valstijoje. 2 metų amžiaus mergaitė papuolė į vieną ikimokyklinę klasę su Ostinu Tetmanu. Nuo pirmo susitikimo momento vaikai tapo neišskiriami.

„Mes tiesiog automatiškai tapome geriausiais draugais, ir mūsų tėvai tai suprato,- sako Natali.- Paprastai tokio amžiaus vaikai nebendrauja su priešingos lyties atstovais. Bet tuo metu, kai mums buvo nuo 2 iki 5 metų, mes nuolat buvome kartu.“

Kai mergaitei buvo 5, Natali tėvai išsiskyrė ir ji persikraustė į Konektikutą su broliu, sese ir motina. Ji tuomet nežinojo, kad nepamatys savo geriausio draugo 12 metų.

Laikas nuo laiko mergaitė prisimindavo savo pirmą ikimokyklinę meilę. Būdama nuo 8 iki 10 metų amžiaus Natali net bandė surasti berniuką, paprašiusi to savo mamos. Bet mama niekaip negalėjo jai padėti ir tik sakė:

„Jei tu jį atsimeni – reiškia, ir jis tave atsimena.“

Viskas pasikeitė 2012 m liepos 17, kai 17-metė Natali aptiko seną mamos užrašų knygelę su Ostino vardu, parašytu vardų iš T raidės skyriuje.

„Aš žinojau, kad jo pavardė prasideda iš T raidės, bet nesuprantu, kodėl iš daugybės kitų pavardžių aš iškart išrinkau teisingą. Turbūt tai intuicija ir širdies balsas. Kai tik aš pamačiau jo vardą ir seną adresą, aš pasakiau: tai jis. Tai buvo stulbinantis jausmas“.

Nors jie neturėjo bendrų draugų, Natali iškart pažino Ostino veidą Facebooke ir nusiuntė jam pranešimą. Pasirodė, kad Ostinui irgi liko vaikystės prisiminimų.

Pokalbio eigoje paaiškėjo, kad Ostinas gyvena vos už 10 minučių kelio nuo Natali tėvo. Natali ir Ostinas surengė vakarienę su savo šeimomis ir oficialiai susitiko 2012 m liepos 31.

„Nuo to laiko mes kartu. Nuo pat pirmos sekundės mūsų draugystė atgijo, lyg nebūtų buvę 12 metų išsiskyrimo“,- sako Natali.

Pora išgyveno vienus metus per atstumą, kadangi jaunuoliai turėjo baigti mokyklą. Paskui jie mokėsi skirtinguose koledžuose, bet reguliariai susitikinėjo.

Praėjus metams su trupučiu po koledžo baigimo Ostinas oficialiai pasipiršo Natali ir 2017 rugpjūtį įvyko sužadėtuvės.
2019 m balandžio 13 dieną Ostinas ir Natali galiausiai susiejo likimus santuokos saitais. Per vestuves jaunavedžiai važinėjosi džipu – tikra Ostino žaisliuko, su kuriuo vaikai mėgo leisti laiką, kopija.

Dabar jaunuoliai gyvena kartu su savo šuniu Fort Loderdeile , Floridoje. Natali dirba renginių organizatore, o Ostinas – pardavimų srityje. Pora laiminga santuokoje ir tikisi praleisti likusį gyvenimą kartu.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page