Mama – vienintelis žmogus jūsų gyvenime, kuris bus su jumis gerais ir blogais laikais

Iš visų egzistuojančių meilės tipų motinos meilė – tikėtina, pati giliausia ir stipriausia. Tas ryšys tarp motinos ir vaikų kaip siūlelis, jungiantis du kūnus ir dvi sielas.

Motinos meilė besąlygiška ir nesavanaudiška.

Kai mes sakome, kad gamta išmintinga, turime omenyje, be visa ko, motinos ir vaiko sąjungą. Apsauginis moters instinktas gimsta tuo metu, kai ji sužino, kad jos įsčiose užgimė gyvybė, ir tas jausmas auga 9 nėštumo mėnesius.

Motina, nors ji dar nematė savo vaiko, jau jaučia, kad tai didžiausia brangenybė žemėje.

Motina visada motyvuota, kokioje situacijoje ji neatsidurtų.
Daugeliui jų teko susidurti su negandomis, bet jos nepasidavė, juk joms reikėjo auginti vaikus. Daugeliui reikėjo perstatyti savo gyvenimą, pradėti nuo nulio ir aukoti didžiules aukas, kad duotų vaikams geriausia.

Jos buvo pasiruošusios ir suprato, ką reiškia būti motina.

Mes dažnai girdime, kad „pagarba užsitarnaujama“, kad „meilė užsitarnaujama“, bet tai neliečia motinų.

Motinos meilė yra visada. Ji niekada nedingsta. Ji niekada nemažėja.

Motinos spinduliuoja saugumą ir pastovumą. Ką vaikai bedarytų, kaip besuklystų, motina visada palaikys ir gins savo vaikus.

Joje mes matome draugą, patarėją, pagalbos ranką ir žmogų, sugebantį mylėti savo vaikus labiau nei save. Kiek kartų mes girdėjome istorijas apie motinas, kurios atidavė gyvybę dėl savo vaikų?

Motinos visada patars ar padės, nelaukdamos pripažinimo ar dėkingumo.

Jos daro tai savo širdies paliepimu. Motinos niekada nemyli pernelyg stipriai.
Ši nenuginčijama meilė verčia mus susimąstyti. Kartais mes manome, kad gadiname vaikus savo rūpesčiu ir darome pernelyg jautriais, silpnais ir priklausomais.

Šie įsitikinimai absurdiški. Motinos niekada neturi riboti meilės savo vaikams, tačiau svarbu nubrėžti ribas ir pademonstruoti autoritetą.

Gera motina užtikrina saugumą, nebūdama valdinga, ir suteikia savo vaikams stabilumą ir pasitikėjimą.
Kažkas kartą pasakė: „Jūs sužinosite, ką reiškia mylėti,kai tapsite motina“. Ir tas žmogus nesuklydo. Vaikas – tai jūsų širdies dalis ne jūsų kūne.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page