Raskite vyriškumo išeiti, kai jūsų jau niekas nebelaiko

Kartais reikia išsilaisvinti iš senų pančių, kad būtum teisingas pats sau. Kad būtum laimingas.

Paolo Coelho rašė: jei tau pakaks drąsos ištarti „sudie“, gyvenimas apdovanos tave nauju „labas“.

Šie žodžiai neišėjo man iš galvos, kai aš mąsčiau apie savo gyvenimą ir jaučiau viduje didžiulę tuštumą. Man taip ilgai skaudėjo, jog rodėsi, kad aš niekada nepamatysiu šviesos šio nesibaigiančio tunelio gale.

Aš su kažkokiu maniakišku užsispyrimu laikiausi žmogaus, kuris darė mane nelaiminga ir buvo labai toksiškas. Juk aš tikėjau, kad man pavyks jį pakeisti , kad mūsų meilė nugalės visas negandas ir nesusipratimus. Atrodė, kad dar visai nedaug, ir audra baigsis, pasirodys saulė.

Iš tiesų aš paprasčiausiai bijojau išeiti. Man buvo baisu, kad aš negalėsiu rasti tokio pat kaip jis. Aš pati save apgaudinėjau, kad mūsų santykiai tai ir yra tikra meilė. Visa tai buvo netiesa. Mūsų meilė buvo toksiška ir sielos gelmėje aš supratau, kad man reikia bėgti nuo šio vyro taip greitai, kaip tai įmanoma.

Žinoma, aš supratau, kad jei aš išeisiu, man bus labai sunku. Juk aš įdėjau į jį tiek savo meilės, šilumos, laiko ir energijos, kad tiesiog negalėjau įsivaizduoti, kad mes kada nors išsiskirsime ir nebūsime kartu. Be to, aš labai prisirišu prie žmonių, kas dar labiau sunkino situaciją.
Tačiau aš nenusipelniau tokių santykių. Tai buvo labai neteisinga!

Aš jaučiausi nelaiminga ir tuščia, pablogėjo mano savijauta ir sveikata. Visa tai tapo priežastimi to, kad vieną dieną aš nusprendžiau visam laikui nupjauti jį nuo savęs ir galiausiai užbaigti šią agoniją.

Aš nusprendžiau pažvelgti į veidą savo baimei, kuri visą tą laiką paralyžiavo bet kokius bandymus ką nors pakeisti. Viduje aš priėmiau gyvenimą, kuriame nebus jo. Dabar aš viena ir galiu pasakyti, kad man dar niekada nebuvo taip ramu ir taiku. Aš radau laimę, tapau pilnavertė.

Jei jūs, kaip ir aš anksčiau, jaučiate, kad jūsų niekas nelaiko – išeikite. Todėl kad likti santykiuose, kurie emociškai jūsų netenkina – tai dar skaudžiau.

Raskite savyje drąsos ir ryžto tai padaryti. Aš žinau, kad jūs juos turite, reikia tik apsispręsti. Ir jokiu būdu negrįžkite. Palikite visus ir viską, kas jums jau nieko nebereiškia. Įsiklausykite į savo intuiciją, ji niekada neapgauna, užsimindama, kad atėjo laikas paleisti tai, ko jau seniai nebėra.

Raskite savyje vyriškumo pradėti gyvenimą nuo balto lapo. Išsikelkite sau tikslą. Raskite tai, kas padarys jus laimingą. Ir judėkite į priekį. Jūs būtinai jį pasieksite!

Jums reikia išsivaduoti iš senų pančių, kad būtumėte teisingas pats sau. Ir patikėkite manimi, tai yra verta. Jūs greitai tuo įsitikinsite! Juk iš tiesų viskas labai paprasta. Paprasta rasti savyje vyriškumo. Paprasčiausiai išeiti. Ir paprasčiausiai būti laimingu!

You cannot copy content of this page