Saulius metė žmoną su mažu sūnumi likimo valiai. Ir tik kai sūnus jau buvo suaugęs, tėvas prisiminė juos su mama

Jadvygai niekada nepatiko jos vardas. Ji turėjo ilgus ir tankius plaukus, kuriuos supindavo į kasą. Būtent ta kasa padėjo merginai susirasti vyrą.

Saulius buvo apstulbęs, pamatęs gražius merginos plaukus, o kai sužinojo, koks jos vardas, negalėjo susilaikyti iš juoko. Jie susipažino, pradėjo susitikinėti, o po 4 mėnesių vyriškis jai pasipiršo.

Merginos mama buvo prieš šiuos santykius. Pirma, nepatiko būsimas žentas, antra, mama manė, kad mergina labai jauna. Kaip ten bebūtų, jaunavedžiai susituokė.

Ir po vestuvių Saulius tapo kitu žmogumi: dėl visko priekaištavo Jadvygai, sakė, kad ji labai blogai gamina. Netrukus jiems gimė vaikas. Kai berniukui buvo 4 metai, tėvas pirmąkart negrįžo namo nakvoti. Kartais jis grįždavo, bet kai žmona klausdavo, kodėl jis taip daro, Saulius atsakydavo – nepatinka, gali skirtis. Galiausiai skyrybos įvyko.

Vyras nemokėjo alimentų ir moteriai su vaiku padėjo tik tėvai. Sūnus Dainius užaugo, baigė mokyklą, išvyko į Austriją. Greitai rado darbą ir liko ten gyventi. Tačiau motinos Dainius nepamiršo: pastatė jai gerą namą, visada padėjo pinigais.

Neseniai, kai Jadvyga buvo viena namuose, ji staiga išgirdo beldimą į duris. Nuėjo atidaryti – tai buvo Saulius. Jis atėjo taikytis.

Pasirodo, Saulius vedė merginą, kuri netrukus jį apgavo, o po skyrybų prisiteisė visą turtą. O paskui jis užsiminė, kad norėtų gyventi šiame name:

– Tai mūsų sūnus nupirko? Vadinasi, aš turiu teisę į šį turtą.

Būtent tuo momentu motinai paskambino Dainius. Saulius išplėšė telefoną ir ėmė sakyti, kad jis turi rūpintis savo tėvu. Į ką Dainius atsakė:

– Aš neturiu tėvo. Dink iš šio namo. Jei dar kartą pasirodysi – užtikrinsiu tau rimtas problemas.

Saulius įniršęs išėjo ir niekada nebesirodė šiame name.

You cannot copy content of this page