Sėkmė gali nusisukti nuo kiekvieno

Kartą buvusi Suomijos prezidentė Tarja Halonen apsirengė senais drabužiais ir valandų valandas sėdėjo gatvėje, kad pajustų pabėgėlių ir elgetų tragediją.

Ji pasakė, kad galėjo būti elgeta ar pabėgėle, tačiau sėkmė padarė ją valstybės vadove…

Moteriai, kurią jūs matote šioje fotografijoje, nereikia pagalbos ar gailesčio. Ji tiesiog nori priminti visiems, kad vargingoje padėtyje gali atsidurti kiekvienas…

Ši dama – Tarja Halonen. Ji dukart buvo išrinkta Suomijos Respublikos prezidente (nuo 2000 iki 2012 m). Buvo pirmoji moteris, valdanti valstybę, ir išvis pirmoji šios šalies prezidentė, išrinkta dviem kadencijoms.

Halonen buvo neįtikėtinai populiari prezidentė, kurios pritarimo reitingas 2003 metais buvo 88%. Valdymo metu ji iškėlė Suomiją į ekonominio reitingo viršūnę keliose srityse, tokiose kaip švietimas, sveikatos apsauga ir visuomeninė infrastruktūra.

Prieš kelis metus buvusi prezidentė apsirengė senais drabužiais iš dėvėtų rūbų parduotuvių ir ilgas valandas sėdėjo gatvėje, kad pajustų pabėgėlių ir skurdžių tragediją. Ji pažymėjo, kad galėjo būti elgeta ar pabėgėle, tačiau likimas padarė ją valstybės vadove…

Šios kampanijos esmė buvo tame, kad sėkmė gali nusisukti nuo kiekvieno ir kiekvienas žmogus, net žymiausias ir turtingiausias vienąkart gali atsidurti gatvėje ir nežinoti, ką daryti.

Po fotosesijos Tarja Halonen pasakė, kad kampanija primena gyventojams, kaip svarbu nelaimėje padėti žmonėms šalia tavęs, nepriklausomai nuo to, kaip jie atrodo.

You cannot copy content of this page