Ši 76 metų moteris įrodė, kad 20 metų atjaunėti galima vos vieną kartą apsilankius pas kirpėją

Sutikite, tai, kaip mes gyvename, atsispindi mūsų išorėje. Štai kodėl kai kurie jau nejauni žmonės meta iššūkį savo metams. Ir niekaip nepasakysi, kad jiems jau daugiau nei 70 ar 80 metų.

Genai, žinoma, atlieka didelį vaidmenį, tačiau vidinis nusiteikimas, kai jaučiamės ne senukais įtakoja tai, kaip mes atrodome.

Štai nuostabi 76 metų moters, vardu Fibi, istorija. Kad visus nustebintų, jai pakako vieno vizito pas kirpėją.

Nepaprastas likimas

Fibi daliai teko nemažai sunkių išbandymų. Ji ryžosi persikelti į kitą miestą po to, kai 49 metus pragyveno Vermonte – vienoje mažiausių Amerikos valstijų. Ryžtis tokiam ryžtingam savo gyvenimo pokyčiui jai nebuvo paprasta. Ji ėmė jausti visišką tuštumą, atrodė užgesusi, pavargusi. Tai atsispindėjo jos sveikatoje ir išorėje. Bet kai tik ji truputį atsigavo, įvyko tragedija – mirė jos sūnus.

Po sukrėtimų Fibi visgi sugebėjo suimti save į rankas. Jos nepaliko mintis, kad jai reikia pasikeisti. Nuo pat šaknų. Iš pradžių – išoriškai.

O kas šiame reikale tikras burtininkas? Žinoma, ponas Hopkinsas, stilistas. Kristoferis – ne paprastas šukuosenų ir makiažo ekspertas. Jis – dailininkas, skulptorius, naujo žmogaus su aukšta saviverte įkvėpėjas.


Žilas Fibi sruogas nudažė kita spalva. Padarė iš principo kitą šukuoseną ir makiažą. Moteris iškart „neteko“ kelių metų.

Kristoferį drąsiai galima vadinti moterų gelbėtoju. Kartu su nauju įvaizdžiu jis sukelia joms norą pradėti naują gyvenimą, pakeisti orientyrus, savo bendrą santykį į būtį.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page