Ši istorija apie vieną moterį, kuri pagimdė mažylį ir iškart jo atsisakė

Ši istorija apie vieną moterį, kuri pagimdė mažylį ir iškart jo atsisakė, kadangi jis buvo tamsiaodis. Greičiausiai naujai iškepta mama buvo neištikima savo vyrui, o mažylis tapo įrodymu. Todėl ilgai negalvojusi, iškart po gimdymo parašė atsisakymą. O vyrui pranešė, kad mažylis mirė gimdymo metu.

Berniukas, kurio atsisakė tikra motina, liko visai vienas. Ligoninės personalas ruošė visus reikiamus dokumentus, kad perduotų mažylį į kūdikių namus. Tačiau viena iš medicinos seserų atkreipė dėmesį į ne visai sveiką mažylio būklę. Pasirodė, kad naujagimiui prasidėjo deguonies badas.

Mažylis pateko į reanimaciją, kur už jo gyvybę kovojo daktarai. Po kurio laiko berniukas ėmė taisytis ir ruošėsi persikelti į vaikų namus. Tačiau medicinos sesuo, kuri pirmoji pastebėjo, kad su berniuku ne viskas tvarkoje, jau negalėjo pamiršti tų mažų rankyčių ir žavių akyčių…

Moteris papasakojo apie nutikimą savo vyrui, ir apie tai, kaip šis berniukas krito jai į širdį. Ji pradėjo įkalbinėti įsisūnyti mažylį. Tuo labiau, kad jiems su vyru nepavyko susilaukti savo vaikelio.

Tačiau vyras buvo kategoriškai prieš juodaodį vaiką. Per kažkokį stebuklą moteris visgi sugebėjo įkalbėti vyrą ir mažylis, kurį pavadino Marku, įgijo mamą ir tėtį. Tačiau čia istorija nesibaigia. Į šeimą atėjo nauja laimė. Beveik po metų moteris pastojo! Dabar šioje puikioje ir draugiškoje šeimoje net du žavūs mažyliai!

You cannot copy content of this page