Sigitas ir Saulė buvo laimingi, kai jiems pavyko įsivaikinti Benuką, tačiau po metų jie pasigailėjo savo sprendimo…

Sigitui ir Saulei ilgus metus nepavyko susilaukti vaiko. Teko imtis paskutinės priemonės – įsivaikinti vaiką iš vaikų namų. Taip po pusmečio dokumentų tvarkymo jų namuose atsirado 3-metis sūnelis Benas. Viskas klostėsi gerai.

O po kurio laiko Saulė sužinojo, kad laukiasi. Tai ir buvo tikroji šeimos laimė. Gimė berniukas, pavadino Simonu. Dabar Benediktas pasitraukė į antrą planą, pirmoje vietoje buvo naujagimis Simonas.

Mažasis Benas nesuprato, kodėl tėvai nustojo su juo žaisti, kalbėtis, vaikštinėti, sekti pasaką prieš miegą. Paskui Saulė pradėjo pokalbį su vyru, esą, krizė, pinigų vos pakanka vienam vaikui, o dviejų mes nepatempsim.

Buvo priimtas sprendimas grąžinti berniuką atgal į vaikų namus. Ir tą pačią naktį naujagimiui pakilo labai aukšta temperatūra. Tėvai išsigando, mamą su mažyliu paguldė į ligoninę. Gydytojai nieko negalėjo suprasti, jokių uždegiminių procesų nėra, visi tyrimai geri…

Sigitas surinko beveik visus dokumentus, kad grąžintų Beną atgal. O Saulė pastoviai skambino vyrui iš ligoninės ir verkė į ragelį, ji nesuprato, kas darosi su jų mažuoju sūnumi. Sigitas paprašė savo mamos pasėdėti su Benu, o pats nuvažiavo į ligoninę.

Močiutė skyrė Benui to dėmesio, kurio pastaruoju metu gailėjo tėvai. Vakare Benas užmigo, o iš ligoninės grįžo Sigitas. Jis nuėjo į kambarį ir ėmė žiūrinėti dokumentus.

– Sūneli, kas čia per popieriai?

– Mama, mes norime Beną grąžinti atgal į vaikų namus.

– Jūs ką, iš proto išsikraustėte? Dievas jums siuntė vieną vaiką, kad jums gimtų kitas. O dabar, kai nusprendėte Benuką atiduoti, tai Simonas ir susirgo. Suplėšyk tuos popierius tuoj pat!

Vyriškis paklausė ir viską suplėšė.

Rytą paskambino žmona ir pranešė, kad mažylio temperatūra nukrito, jis dabar ramiai miega. Sigitas tuoj pat priėjo prie Beno, paėmė jį ant rankų:
– Atleisk man, sūneli.

– O kas nutiko, tėti? – paklausė užsimiegojęs Benas.

– Tiesiog atleisk ir viskas…

You cannot copy content of this page