Moteris privalo būti laiminga, o daugiau ji niekam nieko neprivalo!

Yra tikros moterys. Ir yra bobos. Kuo būti – sprendžia kiekviena iš mūsų pati…

Tai reiškia būti pakankamai silpna, kad turėtų šalia stiprų vyrą. Ir pakankamai išmintinga, kad būtų silpna. Neieškotų plačios nugaros, o ieškotų plačios širdies. Tekėtų ne iš išskaičiavimo, o iš meilės. Kas pasakė, kad vyras privalo būti vyriškas, o moteris – ištekėjusi? Moteris privalo būti laiminga. O daugiau ji niekam nieko neprivalo.

Yra tikros moterys. Ir yra bobos. Kuo būti – kiekviena iš mūsų renkasi pati…

Kas liečia bobas – čia viskas suprantama. Tai tos moterys, kurios nesinaudoja sparnais, o renkasi skraidyti ant šluotos. Joms visada kažko trūksta, jiems visi kažką skolingi. Bendraudamas su jomis supranti, kad jei gyvatė nuodinga, tai visiškai nėra skirtumo – liesa ji ar stora.

Būti moterimi – reiškia, galvoti, jausti ir elgtis kaip moteris. Gražintis, puoštis, rodyti kaprizus. Mylėti, gimdyti, atleisti. Tarnauti, pataikauti, prisitaikyti. Įsakinėti, skatinti, gundyti. Būti gražiai tiek, kad patiktų sau. Būti talentingai tiek, kad pripažintų kiti. Dirbti taip, lyg pinigai nereikalingi. O mylėti – lyg rytoj mirtum.

Tikra moteris serga žvaigždžių liga ir neskuba jos gydyti. Jos servize visada yra lėkštutė žydrais pakraštėliais. O mėgstamas patiekalas – dangiška mana. Ji draugauja su aukščiausiomis jėgomis. Ir nelaukia iš gyvenimo nieko, išskyrus gera. Todėl jai pildosi ne tik svajonės, bet net iliuzijos.

Ko reikia moteriai? Patekti į nuostabią Meilės šalį. Ir deklaruoti gyvenamąją vietą šioje šalyje, o ne turistinę ar darbo vizą. Ir kad išrinktasis būtų ramstis, o ne pagaliukas. Maitintojas, o ne savininkas. Mylimasis, o ne sugyventinis. O jei mylimas šalia, tai rojus ir kortų namelyje, ir palapinėje, ir oro pilyje.

You cannot copy content of this page