7 paprasti limfodrenažinio masažo judesiai, kurie priartins jus prie trokštamo skaičiaus ant svarstyklių

Mūsų limfinė sistema kiekvieną sekundę transportuoja gyvybiškai svarbius elementus kūne: vandenį, mineralus, aminorūgštis, medžiagų apykaitos produktus.

Jei kažkas šiame procese vyksta ne taip, kūnas atsako patinimais, mėlynėmis, bėrimais ir nereikalingais kilogramais. Pratimai ir masažas padeda limfinei sistemai dirbti kaip laikrodžiui, o kūnui – išlikti sveikam ir lieknam.

Mes parinkome kompleksą, kuris padės limfai puikiai cirkuliuoti, o tai reiškia, savijauta gerės, o svoris – mažės. Geriausia atlikti pratimus ryte, tik prabudus.

1. Šoninis kaklo paviršius

Dėkite abiejų rankų delnus ant kaklo srities po ausimis. Truputį spausdami, atlikite judesius iš viršaus žemyn,siekdami kaklo pagrindą. Stabtelėkite skausmingose vietose.
Pakartoti: 10 kartų.

2. Pakaušis ir kaklas

Dėkite abiejų rankų delnus pakaušio srityje po plaukų linija. Spausdami atlikite judesius iš viršaus į apačią link pečių. Perkelkite rankas į priekinę kaklo pusę ir pakartokite judesius.
Pakartoti: 10 kartų.

3. Pažastys

Pakelkite kairę ranką, laikykite ją patogioje padėtyje. Dešinės rankos pirštus dėkite ant kairės rankos pažasties srities. Patempkite odą aukštyn ir vidun į smakro pusę.
Pakartoti: 5-10 kartų kiekvienai rankai.

4. Šonai

Suimkite odą klubakaulio srityje dviem pirštais. Minkštais minkančiais judesiais judėkite aukštyn link pažasties įlinkio.
Pakartoti: 3 serijas po 10 kartų kiekvienai kūno pusei.

5.Pilvas

Atpalaiduokite preso raumenis. Padėkite pirštų galiukus ant pilvo. Atlikite judesius su lengvu paspaudimu krūtinės ląstos kryptimi. Paskui pamasažuokite pilvą sukamaisiais judesiais.
Pakartoti: 10 kartų.

6. Čiurnos

Patogiai pastatykite koją ant paaukštinimo. Apimkite ją rankomis ir, pradėdami nuo apatinės kojos dalies nuo kauliuko, atlikite masažinius tempiamuosius judesius iš apačios į viršų, link kelių.
Pakartoti: 10 kartų kiekvienai kojai.

7. Klubai

Apimkite ranka sritį po keliu. Įtempdami odą, judėkite į viršų link klubo.
Pakartoti: 10 kartų kiekvienai kojai.

You cannot copy content of this page