Magiška orchidėjos reikšmė jūsų namuose. Jūs net neįsivaizduojate, ką ji gali atnešti

Ar žinote, kad teisingai parinkta ir namuose įkurdinta gėlė gali pritraukti tiek teigiamus, tiek neigiamus įvykius jos savininko gyvenime. Orchidėja ne išimtis.

Orchidėją galima pavadinti gyduole, kadangi ji gali harmonizuoti sutrikusią energetiką, sutvarkyti mintis ir iš naujo atskleisti gyvenimo džiaugsmą.

Ne veltui ji, kaip byloja legenda, atsirado iš pamesto pačios deivės Veneros batelio.

Kai kurie žmonės priskiria monsterą ir orchidėjas augalams-vampyrams. Tai ne visai taip. Taip, jos sugeria energiją, bet tiktai blogą. Orchidėja labai aktyvi, ir aktyvumo pikas yra nakties metu, todėl nerekomenduojama jos laikyti miegamajame ant palangės.

Tačiau viena kinų legendų apie imperatorių Ši Kotei pasakoja kitą įdomų faktą.

Šis imperatorius ilgus metus neturėjo vaikų, nors kartu su sutuoktine meldė dangaus įpėdinio. Ir štai kartą atvykėlis daktaras liepė įnešti į imperatorienės kambarius orchidėją. Po kurio laiko orchidėja išaugino 13 galingų žiedynų ir tuo pat metu imperatoriaus žmona pastojo pirmuoju iš 13 vainikuotųjų kūdikių…

Kabinete, vonios kambaryje (turinčiame langą) , svetainėje – geriausios vietos gėlei.

1. Jei orchidėjos ėmė vysti ir sirgti – tai signalas, kad namuose bręsta rimta krizė.
2. Kaip dovana nuo vyriškio orchidėja liudija apie tai, kad jūsų santykiai perėjo į rimtą stadiją.
3. Padovanoti orchidėją verta ir tam, kam jūs iš visos širdies linkite atsikratyti vienatvės.

Palangė, papuošta puikiomis gyvomis gėlėmis, jau vien šituo vaizdu praturtina namus, kviesdama į juos jausmingumą, švelnumą, tarpusavio supratimą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page