Kai ji sužinojo esanti nėščia, iki gimdymo bebuvo likęs vienas mėnuo!

Keisti pojūčiai pilve privertė ją suklusti, tačiau ji nė neįtarė, kad laukiasi vaiko!

40-metė Udona Gebert niekaip negalėjo suprasti, su kuo susiję staigūs pilvo skausmo priepuoliai. Keista savijauta suglumino moterį, bet ji nė neįsivaizdavo, kuo visa tai baigsis!

Udonos istorija stulbinanti bent jau tuo, kad pastaruosius 20 metų ji girdėjo iš gydytojų vieną ir tą patį: „Jūs negalite turėti vaikų“. Ji su vyru išbandė įvairius gydymo metodus, tačiau niekas nepadėjo. Kad kažkaip įgyvendintų tėviškus jausmus, sutuoktiniai priimdavo moksleivius pagal mainų programas.

Ir kai moteris pajuto keistus judesius pilve, ji nusprendė, kad tau auglys. Išsigandusi Udona niekam apie tai nepasakojo, o tik kasdien meldėsi dievo pagalbos ir užtarimo.

Po kurio laiko Udona visgi ryžosi nusipirkti nėštumo testą. Tik įsivaizduokite, kiek emocijų ją užplūdo, kai testas pasirodė teigiamas. Taip pirmoji daktaro konsultacija įvyko, kai mamytė jau buvo 33-ią savaitę nėščia. Mažylis netrukus turėjo ateiti į pasaulį.

Praėjus mėnesiui po testo Gebertams gimė ilgai lauktas vaikas. Moteris laiko jį geriausiu apdovanojimu už kančios, nuolankumo ir maldų metus.

Mergaitė atėjo į pasaulį absoliučiai sveika ir dabar mylintys sutuoktiniai iš tiesų laimingi!

Jei jus irgi sujaudino ir nustebino ši istorija, pasidalinkite ja su draugais!

You cannot copy content of this page