Šios dvynės nežinojo viena apie kitą, tačiau DNR testo dėka susitiko pirmąkart per 36 metus

Kai moterys gavo testo rezultatus, buvo nustebintos ne tik tuo, kad jos dvynės, bet ir tuo, kad atsidūrė per tūkstančius kilometrų nuo Pietų Korėjos iki JAV.

Moli įsidukrino žydų šeima iš Floridos, o Emili – žydų šeima iš Pensilvanijos.

Emili sužinojo apie savo seserį dėka 11-metės dukters Izabelės, kuriai buvo įdomi motinos kilmė.
Aš norėjau atlikti DNR testą, nes žinojau, kad mamą įvaikino. Aš norėjau ką nors žinoti apie jos biologinę šeimą,- pasakė Izabelė.

Moteris nenorėjo atlikti testo pati, todėl tai padarė Izabelė. Beveik tuo pačiu metu Moli irgi nusprendė atlikti DNR testą. Būtent todėl ji ir Emili dukra gavo rezultatus maždaug tuo pačiu metu.

Iš pradžių testo rezultate aš pamačiau artimą giminaitį ir buvau nustebinta. Ten buvo pasakyta: „Jūs turite 49,96% bendro DNR su šiuo žmogumi. Mes spėjame, kad ji jūsų dukra.

“Aš pamaniau, kad tai turbūt klaida, todėl kad aš niekada negimdžiau ir neturiu vaikų,- prisiminė Moli.

Vėliau Moli išsiaiškino, kad artimas giminaitis pagal testo rezultatus – tai jos dvynės sesers dukra.

Atrodė, kad mano širdyje iškart užsipildė skylė. Nors aš turiu šeimą, kuri mane labai myli, bet visada buvo tam tikras atskirties jausmas. Kai sužinojau, kad turiu dvynę seserį, viskas pasidarė aišku,- papasakojo Moli.

Neseniai seserys pirmąkart susitiko ir kartu atšventė savo 36 gimtadienį. Jos ilgai kalbėjosi, keitėsi fotografijomis ir pasakojimais apie savo gyvenimą.

Jos buvo apstulbusios, kai pamatė, kad turėjo panašias kates, o taip pat vienodas sukneles ir šukuosenas per išleistuves.

Tai buvo laimingiausias momentas mano gyvenime. Gaila, kad iš manęs atėmė 36 metus gyvenimo su mano seserimi. Tačiau aš labai dėkinga už tai, kad mes susitikome ir aš įkvėpta to, kas laukia priešakyje,- pažymėjo Emili.

You cannot copy content of this page