Vairuotojas pamatė kelkraštyje kruviną mergaitę. Ji šaukėsi pagalbos, kad išgelbėtų savo šeimą

Ši baisi istorija nutiko Prins-Džordžo mieste Kanadoje su Andžela Šimanski ir dviem jos vaikais. Tuomet jie važiavo mašina kalnų keliu. Šalia moters vaikiškoje kėdutėje sėdėjo jos 3 mėnesių sūnus Piteris, o galinėje sėdynėje dukra Leksi, kuriai buvo 5 metai.

Šimanski mašina tapo nevaldoma, nuvažiavo nuo kelio ir nukrito tiesiai į prarają! Po 12 metrų skrydžio nuo stataus skardžio ji įsirėžė į medį ir pakibo virš bedugnės.

Kai mažoji Leksi atmerkė akis, ji pamatė, kad mama guli be sąmonės, o jos brolis verkia ir klykia ne savo balsu. Ant jos pačios kūno buvo tik keli sumušimai ir įbrėžimai.

Kelias dabar buvo viršuje, ir nuo jo visiškai nesimatė sudaužytos mašinos. Todėl Leksi suprato, kad pagalbos teks „ropštis“. Mergaitė išlindo iš automobilio ir per stebuklą sugebėjo pasiekti kelią beveik vertikaliu akmeniniu skardžiu.

Ji ėmė moti rankomis automobiliui, kuris tuo momentu važiavo pro šalį. Laimei, vairuotojas sustojo ir iškvietė gelbėjimo tarnybą.

Kad pasiektų sudaužytą automobilį, gelbėtojams teko virvių pagalba leistis žemyn, ir taip pat Andželą su sūnumi kelti aukštyn. Juos nedelsiant hospitalizavo, kadangi Piteriui buvo užfiksuotas kraujo išsiliejimas į smegenis, o moteriai pažeistas stuburas. Laimei, Andžela ir Piteris pasveiko. Kaip sako daktarai, tai tik dėka laiku suteiktos pagalbos. Jei juos būtų suradę vėliau, išsigelbėjimo šansai būtų buvę minimalūs.

Tai tiesiog stebuklas, kad mažai mergaitei pavyko išgelbėti savo artimųjų gyvybę! Andžela prisipažįsta, kad labai didžiuojasi savo mergaite ir sako, kad niekada nepamirš jos žygdarbio.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page