Kasmet po dvynius: šeimos, kuri augina 3 dvynių poras, atėjusias į pasaulį vasario 28 dieną metų skirtumu, istorija

Kreigo ir Keri Kosinskių šeimos iš JAV istorija sukrėtė žmones. Per 3 metus šeima susilaukė 3 porų dvynių ir dabar augina 6 vaikus. Noras tapti tėvais ir meilė vaikams Kosinskių šeimą apdovanojo neįprasčiausiu būdu. Tai neįmanoma, sakysite jūs. Tačiau šios šeimos istorija visiškai tikra ir tuoj mes ją papasakosime.


Dabar IVF procedūra yra populiari. Pagal statistikos duomenis, 32 vaikai iš 1000 yra dvyniai. JAV kas antra vyresnė nei 45 metų gimdyvė gimdo būtent dvynius. Jaunesnio amžiaus moterys dvynius gimdo rečiau.

Keri ir Kreigas Kosinskiai visada svajojo turėti didelę šeimą, tačiau moteris niekaip negalėjo pastoti. Jai diagnozavo endometriozę. Tada sutuoktiniai ėmė galvoti apie įsivaikinimą. Abu sutuoktiniai svajojo auklėti būtent dvynius ir svajonė išsipildė.

Paieškos truko neilgai. Į Keri kreipėsi pažįstama, kuri tuo metu laukėsi dvynių. Mergina pasiūlė savo mažylius atiduoti Keri ir Kreigui. Ir pora, žinoma, sutiko. 2014 metų vasario 28 Kreigas ir Keri tapo laimingais dvynukų tėvais.

Beveik po metų ta pati pažįstama pasiūlė šeimai pasiimti dar vieną dvynių porą, kurią ji pagimdė vasario 28. Moteris džiaugėsi, kad Kosinskiai gerai elgiasi su jos vaikais, juos myli ir rūpinasi. Ji matė, kad vaikams gera Kosinskių šeimoje, todėl ryžosi pasiūlyti jiems ir kitus vaikus.

Kreigas ir Keri ilgai negalvoję ryžosi ir šiam žingsniui. 2015 m jie tapo antros dvynių poros tėvais. Šeima pagausėjo dviem žmonėmis vos per metus. Dabar jų buvo šešetas. O skirtumas tarp pirmųjų ir antrųjų dvynių sudarė vos metus.

Nepaisant pakankamo vaikų skaičiaus, šeima nusprendė atlikti pagalbinio apvaisinimo procedūrą. Jie suprato, kad gali pagimdyti dvynius, tačiau kad jų vaikai ateis į pasaulį būtent vasario 28, net neįsivaizdavo. Tą dieną Keri atliko cezario pjūvį ir į pasaulį atėjo jų pačių dvyniai.

Išeina, kad 3 metų bėgyje, t. y. kasmet, šeimoje atsirado po vieną dvynių porą. Išsipildė karščiausia abiejų sutuoktinių svajonė, jie turi didelę ir draugišką šeimą, nors ir ne visai įprastą. Dabar 6 vaikų gimtadieniai švenčiami vieną dieną – vasario 28. Argi tai ne stebuklas?

You cannot copy content of this page