Paukštis 37 metus nepalieka vyro, kuris jį išgelbėjo

Redžepui Mirzanui iš Turkijos 63 metai. Iš pažiūros tai paprastas vyriškis, tačiau su juo susijusi visiškai neordinari istorija, juk jau 37 metus trunka neįprasta jo draugystė su gulbe, kurią jis išgelbėjo.

Viskas nutiko Edirnės provincijoje, kur vyras keliavo kartu su savo draugais. Redžepas rado sužeistą paukštį ir paliko jį nakčiai savo mašinoje, kad apsaugotų nuo plėšrūnų. Vyriškis išvežė gulbę į fermą Karaagačėje ir savarankiškai slaugė ją.

Redžepo rūpestis davė rezultatą. Paukštis pasveiko ir ėmė visą laiką leisti šalia savo gelbėtojo. Jis sekiojo Mirzaną,vakarais vaikštinėjo kartu su juo kaimiškais takeliais. Buvo akivaizdu, kad sugrąžinti gulbės į laukinę gamtą jau nepavyks.

Tada gulbė gavo vardą Garip, kas verčiama iš turkų kalbos kaip „keista“. Tikrai, Garip elgesio negalima pavadinti įprastu. Dažniausiai gulbės vengia sąveikos su žmonėmis, tačiau šis paukštis tapo didele išimtimi.

Nuostabu, tačiau gulbė rado bendrą kalbą ir su kitais fermos gyvūnais. Ji susidraugavo su Redžepo šunimis ir katėmis ir tapo pilnateise nedidelės Mirzanų šeimos nare. Laukinėje gamtoje Garip vargu ar būtų išgyvenusi daugiau nei 12 metų, tačiau šiemet jai sukako jau 37.

You cannot copy content of this page