5 deriniai iš praeities, kurie neišeina iš mados iki šiol

Šiuolaikinės mados gerbėjos, be abejonės, turi platų visų įmanomų audinių ir fasonų pasirinkimą, kad sukurtų nepriekaištingą įvaizdį. SSRS mada retai prisimenama, manoma, kad nieko įdomaus uždaroje šalyje nebuvo.

Galbūt mamos ir močiutės turėjo ne tiek daug variantų, tačiau kai kas iš jų garderobo lieka mados viršūnėje ir dabar.

50-ųjų suknelės


Liemenuotas fasonas su plačiu sijonu ir viršumi bet kokiam skoniui. Įvairiausi ornamentai ir vienspalviai gaminiai tapo populiarūs išėjus „Karnavalo nakčiai“. Visos siekė atrodyti kaip Liudmila Gurčenko. Ir net po kelių dešimčių metų merginos su malonumu grįžta prie klasikos.

Midi sijonas su marškiniais

Baltos kojinaitės, išlendančios iš avalynės, ilgas sijonas ir palaidinė su sagomis – argi tai ne tas stilius, kurį mes įpratome matyti gatvėse kasdien? Šis mados klyksmas atėjo pas mus iš netolimos praeities ir įsišaknijo kaip savas.

Kelnės aukštu juosmeniu

Lentynose matome vis mažiau kelnių su pažemintu juosmeniu. Jos nepatogios, mažai su kuo dera, ko nepasakysi apie aukštą juosmenį. Gero skonio ženklu jos buvo dar ilgai iki to, kol sugriuvo Sąjunga.

Suknelė-trapecija

Ne visi užsienio kutiurje užmojai buvo filtruojami geležinės uždangos. Pavyzdžiui, suknelės, sugalvotos Yves Saint Laurento, trapecijos kirpimo, buvo paklausios tarp pirkėjų. Jų aktualumas nepraėjo ir iki mūsų laikų.

Trumpintas švarkas

Pastaraisiais metais žavių švarkų paklausa pastebimai išaugo. Ši tendencija visiškai ne nauja, o gerai pamiršta sena. Tarybų Sąjungos diskotekose merginos irgi stengdavosi išsiskirti, neretai pasirinkdamos figūrą pabrėžiančius švarkus.

You cannot copy content of this page