Šis berniukas leido kišenpinigius benamių šunų maistui. O 9-erių atidarė prieglaudą

Filipinietis Kenas Amante nuo vaikystės mylėjo gyvūnus. Jis pradėjo šerti benamius šunis nuo tos dienos, kai pradėjo gauti kišenpinigių iš tėvų.

Eidavo su kuprine į artimiausią parduotuvę, prikimšdavo ją maisto ir šerdavo visus sutiktus benamius šunis.

Vieną kartą tėvas nusprendė pasekti, kur kasdien eina sūnus ir kam jis leidžia kišenpinigius. Jis buvo pasiruošęs pamatyti ką tik nori, išskyrus tai: jo sūnus šėrė tris benamius šunis!

Iš jų tikrąja to žodžio prasme bebuvo likusi oda ir kaulai, kadangi visas kailis nuslinko nuo išsekimo ir avitaminozės. Oda buvo padengta niežų opomis. Tai buvo suaugusi kalė ir du jos šuniukai, kuriuos Kenas pavadino Juode, Kaštonu ir Baltuku.
Šunys godžiai rijo maistą, nors ir laikėsi per atstumą nuo Keno.

Keno paslaptis tapo žinoma ne tik tėvams. Tėvas nufotografavo 9-metį sūnų , šeriantį benamius šunis ir patalpino fotografijas Imgur. Jos greitai pasklido kaip virusas.

Geras berniuko poelgis sujaudino daugelio širdis, ir Kenui pradėjo siūlyti aukas iš viso pasaulio.
Taip netikėtai berniukui atsivėrė reali galimybė įgyvendinti seną svajonę. 9-erių jis atidarė nekomercinę prieglaudą benamiams gyvūnams.

„Laimingų gyvūnų klubas“ atsidarė 2014 m kovo 31 ir tapo pirma tokio tipo įstaiga Davao regione Filipinuose. Klubas buvo įsteigtas socialinių tinklų naudotojų aukų pagrindu, ir iki šiol jo išlaikymui Kenas gauna pagalbą iš gyvūnų mylėtojų.

Žinoma, 9-metis vaikas nebūtų sugebėjęs pats organizuoti prieglaudos, jei jam nebūtų padėję tėvai. Šeima išsinuomojo truputį mažesnį nei 1000 kvadratinių metrų sklypą ir užtikrino prieglobstį visiems, kam jo reikia.

Kenas atkakliai reikalavo pirkti tik kokybišką importinį šunų ir kačių pašarą. Tai pagrindinis gyvūnų kontingentas prieglaudoje, tačiau ten priima ir kitus gyvūnus, kuriais reikia rūpintis.

Pirmaisiais prieglaudos gyventojais tapo Juodė, Kaštonas ir Baltukas. Kenas rūpinosi jais, kol jie pasveiko. Šunys gavo kvalifikuotą veterinarinę pagalbą, atsiaugino kailį, o paskui Kenas rado jiems saugius namus.

„Laimingų gyvūnų klubas“ dirba ir šiandien. Nuo 2014 m Kenas ir prieglaudos darbuotojai išgelbėjo daugiau šimto badaujančių ir sergančių gyvūnų, o taip pat suteikė nesuskaičiuojamą daugybę maisto benamiams šunims ir katėms.

You cannot copy content of this page