Šis pilkas kamuolėlis taip būtų ir prapuolęs gatvėje, tačiau šuo jį rado ir išgelbėjo

„Kas čia per pilkas kamuoliukas šalikelėje?“ – pagalvojo žmonės…

Mieste visada yra vieta, kur netikėliai šeimininkai išveža nusibodusius augintinius. Dažniausiai ji apleista, ten nesilanko žmonės.
Kartą vakare žmonės vaikštinėjo su šuniu ir jis trūktelėjo juos į šalį. Žolėjo gulėjo mažas pilkas kačiukas.

Žmonėms pagailo mažo blusėto mažylio ir jie nusprendė pasiimti jį namo. Mažylį iškart parodė veterinarui, kadangi jo kailis ėmė slinkti, nepaisant to, kad jį šėrė sveiku maistu. Gydytojas skyrė mažyliui gydymą, nusistebėjęs, kad kačiukas išgyveno.

Naujoje šeimoje augintinis susipažino su dviem katėmis ir samojedo veislės šuniu. Katinai iš pradžių nebuvo sužavėti naujoku, bet vėliau visgi ėmė juo rūpintis. O štai šuo tiesiog įsimylėjo pūkuotą mažylį, kurį rado!

Kai tik jis pamatė mažylį, iškart ėmė staugti, pašydamas šeimininkų leidimo prieiti arčiau. Šuo puikiai sutarė su katėmis, gyvenančiomis šeimoje, todėl savininkai leido jam prisiartinti prie mažylio.

Taip gimė tvirta draugystė!

Kačiukas iš pradžių ėmė nervintis, tačiau gana greitai atsipalaidavo, supratęs, kad naujasis jo pažįstamas nepadarys jam blogo.
Mažylis pasirodė pakankamai draugiškas. Jis dievina pamiegoti kam nors ant rankų, garsiai murkdamas.

Mažylio kailis auga lėtai, tačiau jau dabar aišku, kad jis greitai pavirs prabangiu katinu!

Šeimininkų šuns vardas Tina, o kačiuką nusprendė pavadinti Tedžiu. Tarp kitko, tai jau antras mažylis, kurį išaugino mylinti globėja – ji rūpinosi vienu iš katinų,kai tas buvo dar visai mažas.

Žiūrint į tai, kaip šuo ir mažas katinėlis sutaria, širdyje pasidaro truputį šilčiau, sutinkate?

You cannot copy content of this page