Sunki buvo dienelė: mažosios moksleivės Liusės foto prieš ir po mokyklos

Škotijos miesto Glazgo gyventoja Džilian Falkoner prajuokino socialinius tinklus, publikavusi savo penkiametės dukters Liusės fotografijas prieš ir po pirmosios jos dienos mokykloje po atostogų.

Transformacija iš džiugiai besišypsančios, tvarkingai aprengtos ir sušukuotos mergaitės į niūrią, susitaršiusią moksleivę su kreivu kaspinu ir nusmukusiomis puskojinėmis padarė komentatoriams įspūdį. „Sunki diena išpuolė“, „Ji atrodo taip, lyg praleido keletą raundų su sunkiasvoriu boksininku Entoniu Džošua ir laimėjo“ – pažymėjo jie.

Džilian, keturių vaikų motina, sako, kad iš tiesų dukra grįžo namo po kelių mokykloje praleistų valandų dar labiau apverktinos būklės. „Jos sijonas nusmuko beveik iki pat čiurnų, kaspinas buvo praktiškai iš galo. Aš manau, kad mokyklinė uniforma buvo jai truputį didoka. Ir kad ji labai džiaugėsi susitikusi su savo draugais.“- papasakojo ji.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page