Sūnus nusprendė atimti iš motinos dovaną, kurią jai padovanojo dukra

Mano mama neseniai atšventė 50-metį. Mes su vyru pasitarėme ir nusprendėme, kad dovanoti eilinius virtuvės rakandus bus neteisinga. Geriau jai padovanosime pinigų, ir tegu ji pailsi ten, kur panorės. Sutaupėme 2000 eurų, įdėjome į gražią atvirutę ir pasiūlėme jai geriausio poilsio variantus.

Noriu pasakyti, kad mūsų mama, kaip ir daugelis tėvų, dažnai daug ko atsisakydavo dėl manęs ir brolio. Mes augome be tėvo, kuris paliko mamą, kai man buvo vieneri, o broliui – treji metai. Pamilo kitą, pamiršo mus ir tiesiog išvažiavo. Nuo tada jokio kontakto mes su juo neturėjome.

Žodžiu, mamos šventėje mes su vyru įteikėme dovaną, pasveikinome ir pasakėme, kas tai ir kokiems tikslams. Brolis ir jo antroji žmona padovanojo motinai šviestuvą.

Mama labai džiaugėsi mūsų dovana. Ilgai galvojo, klausė mūsų nuomonės, kas geriau – keliauti prie jūros ar į gerą sanatoriją pataisyti sveikatos.

Sekančią dieną po šventės man paskambino mama su ašaromis ir atsiprašymais.

Pasirodo, mano brolis su mašina kliudė žmogų, šis atsidūrė ligoninėje ir prašo pinigų, kad nepaduotų pareiškimo į policiją. Priešingu atveju broliui gresia kalėjimas. Kaip bebūtų keista, nukentėjęs paprašė kaip tik 2000 eurų. Žinoma, motina juos atidavė.

Mes buvome šokiruoti. Iškart paskambinome broliui, šis mums perpasakojo tą pačią istoriją. Išsakėme jam palaikymo žodžius – juk visko būna.

Praėjo savaitė, ir štai mes sužinojome, kad jokios avarijos nebuvo. Tiesiog brolis su žmona susimokė ir apgavo mus. Atimtus iš mamos pinigus jie jau išleido – nusipirko madingų drabužių ir telefonus.

Žodžių trūksta, kaip nemalonu! Motina juk visada mums atiduodavo visa kas geriausia, nė karto niekur nevažiavo poilsiauti. O jis paprasčiausiai nusprendė pasisavinti jos pinigus.

Mamai nieko nesakėme. Vietoj to reikalausime pinigų iš brolio – tegu atiduoda jai kaip skolą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page