Tai „bjauriausia mama pasaulyje“. Tau verta sužinoti, ką ji padarė!

Amerikietė rašytoja ir 3 vaikų mama Jaime Primak Sullivan pareiškė visam Facebookui, kad ji „bjauriausia mama pasaulyje“.

Daugeliui tai sukėlė šoką, todėl kad į galvą iš pradžių ateina įvairiausios mintys. Tačiau šiam įrašui atsirado paaiškinimas. Tačiau bus geriau, jei tu asmeniškai susipažinsi su jo turiniu.

„Šiandien aš bjauriausia mama, kuri kada nors buvo pasaulyje. Aš nuvežiau vaikus į Dairy Queen po vakarienės. Jie išsirinko ledus, mes laukėme maždaug 5 minutes, kol ateis mūsų eilė.

Padavėja, iš pažiūros 17 metų, mus aptarnavo. Ji paklausė vaikų, kas kokius ledus užsisakė, ir rūpestingai įteikė juos kiekvienam į rankas. Tačiau nė vienas iš vaikų net nepažvelgė į ją. Nė vienas nepasakė ačiū. Nei jai, nei man. Lyg visa tai būtų kažkas savaime suprantamo.

Aš suskaičiavau iki 10, tačiau vaikai išėjo su ledais pro duris kaip niekur nieko! Aš susižvalgiau su padavėja ir atrodo, mums į galvą atėjo vienodos mintys. Aš nusekiau paskui vaikus į gatvę, atėmiau iš jų ledus ir, didžiausiam jų siaubui, išmečiau į šiukšlių dėžę. Žinoma, visi trys tuoj sukėlė isteriką, tačiau aš laukiau. Tyliai. Ramiai. Kol jie suprato, kad aš noriu jiems kažką pasakyti.

Kai jie nurimo, aš paaiškinau, kad vieną gražią dieną jie, galbūt, jei jiems pasiseks, dirbs taip pat, kaip ir ši mergina. Jei kuris nors iš jų taps padavėju, aš tikiuosi, kad kiti žmonės juos pastebės. Žiūrės jiems į akis ir sakys ačiū! Todėl kad čia slypi elementarus žmogiškas orumas.
Taigi, šiandien aš bjauriausia mamytė pasaulyje!“

You cannot copy content of this page