Susipažinkite, tai Zaklina – močiutė, kuri myli ne tik anūkus, bet ir save

Karščiausia močiutė pasaulyje?!

Moteris, vardu Zaklina, yra vieno vaiko motina ir dviejų anūkių močiutė.

Ryškiausia močiutė Zaklina – modelis iš Instagramo su didžiule daugybe sekėjų. Ji rodo savo jauną odą, nepriekaištingus plaukus, super stulbinantį garderobą ir stangrų kūną.

Paklausite, kiek jai metų? Ne taip seniai moteriai sukako 52 metai!
Pati Zaklina gimė Serbijoje. Ji jau pabuvojo puikiausiose pasaulio šalyse, tokiose kaip Šveicarija, Prancūzija, Lenkija ir daugelyje kitų.

Šiuo metu ji gyvena Italijoje tiesiog karališką gyvenimo būdą su didžiuliu apdarų ir kitų madingų garderobo elementų kiekiu.

Jos postai Instagrame gali būti geru įkvėpimo šaltiniu žmonėms, kurie jaučiasi prislėgti, pavargę ir nepageidautini kitų jaunų ir aktyvių žmonių fone.

Iš tiesų bet kokiame amžiuje galima būti tuo pačiu metu ir ryškiu, ir laimingu, ir Zaklina tai įrodo. Vienas svarbiausių jos motyvų – įkvėpti kitas moteris „pažadinti jų laukinę pusę“.

Ką gi! Taipogi leiskite pridėti, kad vietoj to, kad tik pozuotų Instagramui, ši ledi gyvena sėkmingą šeimyninį gyvenimą ir niekada negaili laiko savo anūkams!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page