Svogūnų lukštai daro stebuklus. Jei jūs žinotumėte, ką išmetate, niekada taip nepasielgtumėte!

Noriu atkreipti jūsų dėmesį į ištisą spektrą vertingų svogūnų lukštų, kuriuos mes taip neapgalvotai išmetame, savybių. Jei jūs žinotumėte, ką išmetate, niekada taip nepasielgtumėte!

Mano močiutė turėjo nuostabius plaukus, kurie tankia kepure puošė jos galvą, ir pas ją niekada nebuvo jokių pleiskanų, todėl kad ji plovė galvą svogūnų lukštų nuoviru. Ir dažyti nereikia.

Nuoviras ruošiamas labai paprastai: saują lukštų užpilti šaltu vandeniu, pavirti 5-10 min ir atvėsinti iki malonios temperatūros.

O mama virdavo sriubą, naudodama tik svogūnus su lukštais. Maža to, kad sriuba įgauna apetitišką atspalvį, ji tampa žymiai naudingesnė sėka svogūnų lukštų. Labai naudinga pridėti žiupsnelį svogūnų lukštų plikant juodąją ar žaliąją arbatą.

Tai kuo gi svogūnų lukštai tokie naudingi? Kokios gydomosio savybės ten yra?
Svogūnų lukštai yra pagrindinis kvercetino šaltinis.

Žymus daktaras Atkinsas laikė kvercetiną geriausia antihistaminine priemone ir priemone Nr.1 širdies ir kraujagyslių susirgimų profilaktikai. Pas žmones , vartojančius daug kvercetino, žymiai mažesnė infarktų ir insultų rizika ir trombų susidarymo tikimybė.

Kvercetinas – priemonė, kurios pagalba jūs atsikratysite ir savo susirgimų, ir priežasčių, juos sukeliančių.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page