Talentingas kirpėjas kuria moteriškas šukuosenas, kurios atrodo kaip išsiskleidusios gėlės

Kas gi nenori atrodyti taip gražiai, kaip ką tik prasiskleidęs žiedas? Kūrybingas meistras iš Vietnamo Nguenas Phatas Tri iš plaukų padaro sudėtingus gėlių ornamentus, kurie atrodo kaip skulptūros meno kūriniai.

Kiekviena šukuosena susideda iš kelių sluoksnių švelniai nulipdytų žiedlapių. Kartu jie sudaro kerinčią realistišką gėlę, kuri, atrodo, auga tiesiai ant galvos!

Iš pradžių An Džango universitete studijavęs biotechnologijas, vaikinas po baigimo persikėlė į Hošiminą tęsti kirpėjo karjeros. Ten jis greitai nusipelnė pripažinimo dėl savo unikalių darbų. Dauguma jo klientų – žinoma, nuotakos, kurios moka už gėlių stiliaus šukuoseną nuo 300 dolerių savo ypatingajai dienai.

Tuo metu, kai kiti kirpėjai sugaišta po kelias valandas šukuosenai, meistras dažnai sugaišta ir kelias dienas, jei ne mėnesius, praktikuodamas technikas ant lėlių-manekenų. Tačiau rezultatas tikrai to vertas!

Gatavi jo projektai atrodo kaip tikri šedevrai. Jam pavyksta sudėti sruogas į formas, panašias į žiedlapius, kurie paskui dedami vienas ant kito, kad imituotų tikros gėlės apimtį ir formą.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

You cannot copy content of this page