Teisingo kreminės pudros naudojimo taisyklės

Kokiai moteriai nesinorėtų su pavasario atėjimu pražysti kaip žibutei ir džiuginti visus aplink savo grožiu? Žinoma, kiekviename žmoguje svarbiausi yra vidiniai duomenys, o ne išoriniai.

1. Prieš tepant kreminę pudrą būtinai nuvalykite ir sudrėkinkite savo veido odą. Taip priemonė lengviau tepsis ant paviršiaus, ir jūs išvengsite odos perdžiuvimo rizikos.

2. Po to išspauskite nedidelį kiekį kremo ant vidinės delno pusės ir tepkite, ypač kruopščiai paskirstydamos ant skruostų, nuo veido centro link smilkinių. Lygiai taip pat tepkite priemonę ir išilgai antakių.

3. Makiažo pagrindo tepimui rekomenduojama naudoti kempinėlę arba teptuką, kadangi priemonė guls tik ant veido paviršiaus ir neužkimš porų taip smarkiai, kaip įtrinant į odą rankomis.

4. Ant nosies kreminę pudrą tepkite iš viršaus į apačią ir gerai pasidarbuokite ties nosies sparnais, kad veido spalva atrodytų maksimaliai natūraliai. O jau kai užsiimsite smakru, tepkite kremą iš apačios į viršų.

5. Po to kai kreminė pudra užtepta, užfiksuokite viską pudra, ypatingą dėmesį skirdamos T zonai.

6. Ir nepamirškite užtvirtinti savo kūrinio terminiu vandeniu arba makiažo fiksavimo skysčiu, kad padarytumėt jį atsparesnį.

7. Vasarą tau reikės pasirūpinti ir apsauga nuo saulės. Ją reikia tepti jau baigus makiažą lengvais glostančiais ir plekšnojančiais judesiais.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page