Tiesiog per vestuves nuotaka paprašė jaunikio pasitraukti į šalį ir prisipažino jausmuose kitam!

Plačiapetis amerikiečių jūrų pėstininkas Džošua Njuvilis ir jo miniatiūrinė draugė, aviacijos kapralė Emili Lichan nusprendė įteisinti savo santykius, dėl ko išprašė iš vadovybės trumpų atostogų.

Paskui jaunavedžiams teks grįžti į tarnybą ir net medaus mėnesiu nepavyks pasimėgauti kaip reikiant, todėl jie pasistengė sutalpinti į skirtą laiką kuo daugiau renginių.

Pagrinde Emili paruošė ypatingą kalbą Geidžui – Njuvilio sūnui iš pirmos santuokos. Ir tai tapo sentimentaliu siurprizu visiems iškilmių svečiams.

Po tradicinių apeigų, priesaikų ir apsikeitimo žiedais nuotaka, o dabar jau jauna žmona, paprašė žodžio. Paėmusi mikrofoną, ji perskaitė kreipimąsi į 4-metį Geidžą, kuriam oficialiai tapo mama. Ar visgi pamote? Esmė ne formuluotėje, o moters požiūryje į vaiką.

„Aš noriu, kad tu būtum saugus, bet įdėtum visas pastangas, kad taptum geru žmogumi. Tikiuosi, tu greitai suprasi, koks tu ypatingas berniukas. Tu toks protingas, gražus ir geras, tu padėjai man tapti ta, kuo aš esu šiandien. Ir nors aš tau nedaviau gyvybės dovanos, tačiau gyvenimas man padovanojo dovaną. Tai tu.“

Stiprus ėjimas, o keturmečiui berniukui, kuris augo be mamos, ir išvis didžiausia svajonė. Ar reikia tikslinti, kad jo reakcija buvo nuspėjamai jautri? Net didelis tėtis-jūrų pėstininkas apsiašarojo nuo šios scenos mielumo, ką jau kalbėti apie apstulbusius svečius. Manome, ši šeima turės gerą, pripildytą meilės ateitį.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page