Top-6 Pratimų, kurie išvaduos jus nuo kojų ir pėdų skausmo

Yra daugelis priežasčių, kurios sukelia skausmingus pojūčius pėdose! Tai gali būti nuospaudos, pritrynimai, suskilę kulnai, artritas, plokščiapėdystė ir įaugę nagai, ir visos jos sukelia diskomfortą.
Tam, kad palengvintumėte kojų skausmus, jūs galite išbandyti šiuos nesunkius ir efektyvius pratimus, kurie užims vos 5 min.

1 pratimas
Pasistiebkite ant pirštų galiukų kaip galima aukščiau! Išsilaikykite šioje padėtyje 30 sekundžių. Pakartokite 5 kartus!

2 pratimas
Atsistokite ant vienos kojos, o antrą pakelkite 30 laipsnių. Tempiame pirštus nuo savęs, o paskui į save! Kartoti 9 kartus
kiekvienai kojai!

3 pratimas
Sėdimoje padėtyje ištieskite kojas į priekį, pirštus nukreipkite į viršų. Paskui pasilenkite į priekį ir pirštus tempkite po truputį atgal. Jei jūs negalite atlikti šio pratimo iškart abiem kojom, tai atlikite pirma vienai, paskui kitai kojai.

4 pratimas
Jūs turite paimti teniso kamuoliuką, viena koja atsistoti ant jo ir ridenti jį lengvai spaudžiant. Galiausiai priimkite tokią kojų padėtį, kad jūsų pirštai žiūrėtų į kelius.

5 pratimas
Iš stovimos padėties perkelkite jūsų kūno svorį į išorinę kojos pusę ir pasikelkite ant pirštų galų, išsilaikydami 3-5 sekundes. Atlikite 10 pakartojimų kiekvienai kojai!

6 pratimas
Atsigulkite ant grindų. Nugara tvirtai prispausta prie grindų, o pėdas traukiate į save, o paskui nuo savęs, stengdamiesi pirštais pasiekti grindis. Tokiu būdu jūs tempiate savo pėdas! Pakartokite 15 kartų.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page