„Tu man visada būsi mažas berniukas“: jautrus mamos laiškas sūnui

Šis nežinomo autoriaus laiškas ras atgarsį kiekvienos mamos sieloje. Šie žodžiai labai tiksliai nusako tai, ką jaučia motinos paaugusiems vaikams.

„Mielas sūneli! Kaip norėčiau dabar sugrąžinti tuos laikus, kai tu buvai mažas! Baisiai norisi prisiminti žindomo kūdikio kvapą ir dar kartą pajusti, kas tai – supti kūdikėlį ant savo rankų…Nors kartelį!

Žiūrinėju tavo vaikiškas fotografijas – toks putlus berniūkštis gyvu žvilgsniu, taip norisi išgirsti TĄ tavo balsą!

Žiūrėdami į augančius sūnus, drybsančius su knyga ant sofos po fliso apklotu, NIEKAS iš mūsų negalvoja, kad būtent tokie momentai po kurio laiko mums atrodys tokia laimė, kurią norėsis susigrąžinti. Aš ir mirktelėti nespėjau, kaip šis laikas praėjo ir tapo nesugrąžinamas.

Gerai pamenu, kaip tu dažnai, jau nebežinodamas, kaip mane įtikinti, zyzdavai: „Mama, na tu paklausyk sekundę!“ Atleisk, sūnau, aš ir iš tiesų nepasižymėjau kantrybe klausyti, ir mes dažnai su tavimi susipykdavome. Bet aš tai apie save žinau ir iki šiol stengiuosi persiauklėti!

Ir kaip ten bebūtų, tu man iki šiol – mažas berniukėlis, nepaisant to, kad tavo kedai beveik tokio paties dydžio kaip ir mano slidės.

Sūneli, kaip tu sugebėjai tapti tokiu maloniu jaunuoliu? Aš tiesiog didžiuojuosi tavimi! Ir ačiū tau už tai, kad kiekvieną dieną aš turiu priežastį didžiuotis, kad būtent aš – tavo motina.

Motinystė iš tiesų pasirodė kur kas sunkesnis dalykas, nei aš galėjau įsivaizduoti; ir aš, kaip ir visi, pridariau krūvą klaidų. Bet tai, koks tu tapai – viso mano gyvenimo apdovanojimas. Ir su tavimi man teko laimė suprasti, ką reiškia mylėti artimą žmogų. Juk turėti sūnų pasirodė toks įdomus, įvairus ir nenuobodus reikalas. Aš to nesitikėjau taip pat, kaip ir sunkumų.

Aš visada būsiu vyresnė už tave 24 metais. Tai daug. Tiesa, manau, kad kuo vyresnis tu darysies, tuo mažesnis šis skirtumas atrodys. Bet tu, tikiuosi, visada liksi mano berniuku, o aš tavo mama; ta,kurios rankos visada tave apkabins, kurios širdis visada atsilieps į bet kokią tavo bėdą ar prašymą.

Kai aš tave matau jaunu, sveiku, tinkamai besielgiančiu jaunuoliu, aš galvoju, kad tu – geriausia dovana mano gyvenime.
Sėkmės tau visame kame, sūnau! Aš myliu tave. Tavo mama.“

You cannot copy content of this page