Vaikinas metė merginą vestuvių išvakarėse, tačiau vestuvės įvyko numatytu laiku: svečiai buvo labai nustebinti

Džeikas ir Katrina, gyvenantys Niujorke, kartu gyveno jau daugiau nei 5 metus. Jie pradėjo gyventi kartu vos po kelių pasimatymų, nes suprato, kad nenori ilgam skirtis. Iš pradžių buvo daug barnių, bet Džeikas visada žengdavo pirmąjį žingsnį, kad susitaikytų.

Jie abu gana impulsyvūs ir aistringos natūros, todėl per 5 metus jie ne kartą skyrėsi, o po savaitės vėl būdavo kartu. Jaunuolių jausmai po tokių išsiskyrimų tapdavo tik stipresni. Galiausiai Džeikas per įsimylėjėlių dieną pasipiršo Katrinai. Mergina buvo labai laiminga, juk ji seniai laukė šio žingsnio.

Ceremoniją pora paskyrė gegužę, kad būtų laiko pasiruošti. Katrinai buvo svarbi kiekviena smulkmena: kvietimai, restoranas, bateliai, suknelė ir arkos dekoras. Nuotaka labai pergyveno, kad pačią svarbiausią dieną jai gali kas nors nutikti.

Pora dažnai ir smarkiai pykosi, galų gale Džeikui labai pabodo. Kartą jis grįžo namo ir pasakė, kad nepasiruošęs vestuvėms ir nori jas atšaukti.

Jaunuolis tiesiog susirinko savo daiktus ir išėjo. Katrina buvo labai prislėgta. Džeiko poelgis tapo merginai tikru smūgiu ir išdavyste. Galiausiai ji nusprendė, kad vis tiek ištekės, jei jau viskas paruošta iškilmėms.

Ir viskas susiklostė geriau, nei Katrina galėjo įsivaizduoti. Pasirodė, kad geriausias merginos draugas Krisas labai seniai ją myli. Todėl jis iškart atskubėjo guosti savo draugės, kai tik sužinojo apie išsiskyrimą.

Ir ilgai negalvojęs pasiūlė merginai savo ranką ir širdį. Katrina pažiūrėjo į jį ir suprato, kad irgi jaučia gilesnius jausmus, nei draugystė. Krisas pasiūlė neatšaukti ceremonijos ir Katrinai tekėti už jo.

Galiausiai vestuvės įvyko, tačiau svečiai buvo labai nustebinti ir nesuprato, kas vyksta. Kodėl jaunikis visai kitas žmogus? O nuotaka ir jaunikis tiesiog tyliai šypsojosi.

You cannot copy content of this page